Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Акустична емісія при відмові в квазі-крихких матеріалів.
13:44
Акустична емісія при відмові в квазі-крихких матеріалів.


Акустична емісія при відмові в квазі-крихких матеріалів.


Розвиток провалу в квазі-крихких матеріалів пов'язане з мікротріщинами, які вивільняють енергію у вигляді пружних хвиль називається акустичної емісії. З трьох видів випробувань - діаметральні стиск, вигин і відступи - на зразках високої міцності бетону, розташування акустичної емісії спостерігалися формуватися в критичному підкреслив регіону в більш-менш дифузним способом для зняття стресу нижче міцність матеріалу. Однак, як утрату збільшений і пікові навантаження було досягнуто, злиття або локалізації пошкодження сталися і зони утворюються різні обсягу, так звана внутрішня зона процесу. Як правило, зона була однакової довжини для зразків різних розмірів. Таким чином, з'ясувалося, що акустична техніка викидів вдалося виявити характерну довжину квазіхрупкіх, матеріал. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: акустична емісія, характерна довжина, розмір ефекту

1. Введення

Структури складаються з рок або бетону виставку певну поведінку, коли міцність матеріалу при наближенні. При розгляді умов на піку напруги, зони локалізованих мікротріщин можна спостерігати, що оцінка міцності матеріалу залежить від локалізованої зони і сама структура [1,2]. Тому що кожен мікротріщини виробляє перехідні пружні хвилі, розвиток цієї зони можуть бути виявлені за акустичної емісії (АЕ). Цей метод має переваги перед іншими методами оцінки збитку, таких як оптичні і скануючої електронної мікроскопії, в тому, що вона не є нав'язливим і зразки весь обсяг в цікавій області [3,4].

Пошкодженого томи формується на піку стресу ці мікротріщини може бути пов'язане з характерною довжини квазі-крихкого матеріалу. Таким чином, для будь-якого навантаження або геометрії зразка того ж матеріалу, зони такого ж розміру повинен розробити тільки до відмови (з деякими обліку для розсіювання через зміни в матеріалі неоднорідностей). Наприклад, для пучка складається з компетентних порід (Berea піщаник), місць акустичної емісії приблизно до 95% від максимальних напружень показали, що тріщини літак не був визначений; мікротріщин був більш-менш випадкових (рис. 1а). Картина була іншою, однак, коли А. Е. Гіпоцентр були визначені навколо піку напруги (рис. 1b). Локалізованої області - стверджував, що внутрішня властивість матеріалу - була чітко визначена в межах зони близько 25 довгий х 5 мм для цієї породи з розміром зерен 0,1-0,8 мм. Після випробування було зазначено, що А. Е. місцях відповідало шляху видимих ​​тріщин. Таким чином, в моделюванні реакції рок або бетонну конструкцію, характеристики локалізовані зони ушкодження можуть відігравати важливу роль у прогнозуванні недостатності.

[Ілюстрація опущені]

У даній роботі, невдачі відповідь на дуже високому ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 247 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]