Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Акустична момент емісії: тензорного аналізу: розробка для ідентифікації тріщини в бетонних матеріалів (статистичних даних в комплекті).
13:51
Акустична момент емісії: тензорного аналізу: розробка для ідентифікації тріщини в бетонних матеріалів (статистичних даних в комплекті).


Акустична момент емісії: тензорного аналізу: розробка для ідентифікації тріщини в бетонних матеріалів (статистичних даних в комплекті).


Аналіз момент тензор акустичної емісії (АЕ) дає кількісну інформацію про кінематику тріщин. Прості момент AE тензорного аналізу був розроблений і названий СИГМА-AE аналізу. У площині необмежених тестів стиснення розчину і бетонних плит з розрізом здійснюється. Нахил щілин різноманітні, як і 0, 30 і 45 [градусів] для завантаження осі. Джерела розташовані від виявлених сигналів АЕ. Потім, орієнтації тріщини, тріщини типів і тріщини обсяги визначаються СИГМА-AE аналізу. Крім того, він уточнив, що збитки параметри можна оцінити з компонентів тензора моменту. Результати показують тісну кореляцію між розрахунковими тріщини обсягів і пошкодження параметрів. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: Акустична емісія; Crack ідентифікації; Збиток механіка

1. Введення

Акустична емісія (АЕ) явище випромінювання та поширення пружних хвиль, що виникають із-за звільнення внутрішньої енергії, як мікро-тріщин в еластичного матеріалу [1]. Процедура з ім'ям `SIGMA", щоб визначити джерело AE кінематика AE місце розташування джерела, тріщина орієнтації, тріщин напрямку руху і типу тріщин була розроблена. Ця процедура була застосована для різних експериментів AE в цивільному будівництві [2]. Більше того, процедура SIGMA може привести до кількісної оцінки обсягів тріщини на джерела AE. Ця стаття показує, розширеної процедури для кількісної оцінки обсягу тріщини, яка застосовується до практичних AE осцилограм виявлених при в площині необмежених тест стиснення цементно-піщаних і бетонних плит. Результати дослідження методом пошкодження параметрів на основі ушкодження механіки.

2. Оцінений мікро-тріщини та пошкодження обсяг параметра

2.1. Момент аналізу тензора

Crack кінематики в точці у моделюється за допомогою тріщини вектор руху Ь (у, т) і одиничний вектор п нормалі до поверхні F тріщини, як показано на рис. 1. Б вектор називається вектором Бюргерса і представлені у вигляді Ь (у). LS (T), де ред (у) є величина тріщини обсяг, л цей напрям, вектор руху тріщини, і S (T) є функцією джерела часу утворення тріщин. Інтеграції на поверхні F тріщина веде на другий-тензора м, що на момент тензора:

[Ілюстрація опущені]

(1) [Математичне вираження не відтворюватися в ASCII]

де [C.sub.pqkl] є тензор пружних постійних і [Delta] V є тріщина обсязі, який відповідає твору величини видання (у) і тріщина області [Delta] F або [Delta] V = [ [Інтеграл]. sub.F] ред (у). DS. У ізотропного матеріалу момент тензора виходить,

(2) [m.sub.pq] = [[C.sub.pqkl] [l.sub.k] [n.sub.l]] [Delta] V = [[лямбда] [l.sub.k] [n.sub.k] [[Delta]. sub.pq] + [мікро] [l.sub.p] [n.sub.q] + [мікро] [l.sub.q] [n.sub. р]] [Delta] V

де [лямбда] і [Mu] є постійні Ламі, і [Delta] дельта символ Кронекера. Звертаючись до узагальненої теорії А. Е. [3], засновані на ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 214 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]