Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Акустичного поведінки цегли в залежності від їх механічного поведінки.
13:56
Акустичного поведінки цегли в залежності від їх механічного поведінки.


Акустичного поведінки цегли в залежності від їх механічного поведінки.


Число цегельних глин зразків спеченого традиційними і швидко циклів, вивчали акустичної емісії протягом трьох-точка вигину. Акустичне поведінка було пов'язано зі структурою розвитку. Акустична активність викидів, як правило, збільшується зі збільшенням температури спікання в результаті розвитку сильною структурою. Зразки спечених швидким програм спікання, залишаючись за короткий період часу на 850, 950 і 1050 [градусів] C максимальні температури печі, а потім охолоджують до кімнатної температури, були набагато більш акустично активними порівняно із зразками спечених традиційно на подібних температурах. Експертиза у повторному навантаженні показали відсутність ефекту Kaiser. Під час другої завантаження, основним видом діяльності акустичних показано з початку другої завантаження, який вказує низький коефіцієнт Фелісіті. Поведінка цегельних глин зразків при акустичної експертизи під навантаженням може дати корисну інформацію про силу, структура і спікання методів, використовуваних при виготовленні цегли, черепиці та аналогічних продуктів.

Ключові слова: цегли глини; акустичної емісії; Механічні властивості; Кайзер ефект; Фелісіті співвідношення

1. Введення

Цегельних глин зазвичай мають високу Si [O.sub.2] (45-75%) і низьким [Al.sub.2] [O.sub.3] (10-35%) змістом. Вони також містять зазвичай значна кількість оксиду заліза (4-9%), карбонат кальцію до 10% в перерахунку на СаО), окис калію (до 4%) і низький вміст в оксид натрію (до 1%), оксиду титану ( до 2%) та сульфатів (до 2%, як [SO.sub.3]). Основні мінерали в цегельних глин, залежно від складу, як правило, каолініту і хлориту з Ілліт, кварцу й органічні речовини. У зв'язку з невизначеністю складу хлориту та інших мінералів розрахунок `мінералогічних раціональний аналіз» не просто, як вона є, і для інших глин, наприклад, м'яч глини і тому він зазвичай не використовується [1]. Взагалі цегляні глини спікаються `традиційно і швидкими циклами [2,3].

Акустична емісія (АЕ) є потенційний метод тестування для контролю цілісності матеріалів, механізмів руйнування та інших процесів. AE являє собою динамічний процес, який вказує на існування суб-критичної діяльності, коли керамічний матеріал підкреслив він. AE може бути визначена як висока частота хвиль напруг (в межах від 50 кГц до 10 МГц), що виробляються в результаті виділилася енергії, який відбувається всередині матеріалу при динамічних процесів, наприклад, тріщин в кераміці. AE в даний час застосовується практично у всіх областях науки і технології матеріалів (наприклад, [4,5]) і особливо для дослідження структури збиток у повторному навантаженні (Kaiser ефекту і співвідношення Фелісіті, наприклад, [6,7]).

В аналізі AE сам матеріал випускає хвиль напруг в результаті динамічної генерації і зростання дефектів. Дослідження в області А. Е. показав, що Є безперервного і вибух типу А. Е. (наприклад, [8-10]). А. Е. пов'язано з пластичною деформацією, рух дислокацій і фазові перетворення, як правило, безупинна, має звичайно низькій амплітуді і збільшує швидкість А.Є., представляє пікову швидкість AE близько межа плинності матеріалу, а потім зменшується в геометричній прогресії. Взагалі, А. Є. від зростання тріщини переривчастий (вибух типу) і має високу амплітуду [11]. Виділилася енергії може відбуватися з збережених пружної енергії, як в тріщини та пластичної деформації або при зберіганні хімічної вільної енергії, як у фазових перетворень і швидкості рахунку швидко росте біля розриву. У композитних матеріалів і багатофазних двох типів випромінювання, швидше за все, відбудеться одночасно. Fibre перелом виробляє високоякісні подій вибух енергії, тоді як деформація матриці і волокна порушення зчеплення виробляє безперервний подій AE. На додаток до вищесказаного, структури матеріалу, через який поширюється AE впливає на характеристики А.Є., наприклад, за рахунок поглинання, розсіювання або диспергуючі ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 191 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]