Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2012 » Червень » 2 » Альтанки - виготовлення
08:24
Альтанки - виготовлення

Альтанки - виготовлення Текст сторінки
Альтанки садові
Альтанки
 

Альтанка типова місткістю 10 чоловік, матеріал - сосна, в комплекті: лавки і стіл, можливість вибору кольору, екологічна просочення, висока якість обробки дерева, доставка, установка, гарантія 1 рік.

ФОТО - Садові альтанки
Шестигранна типова альтанка - розміри

Альтанки. Як побудувати альтанку. Про будівництво дерев'яної садової альтанки. Будівництвом дерев'яних альтанок ми займаємося з 2004 року. Перед нами стояло завдання розробити конструкцію гармонує з сучасними будівлями і зручну в збірці. Технологію виготовлення альтанки розробляли самі, не буду описувати наскільки це було складно в той час .. Щось знаходили в інтернеті, щось в літературі, а потім підганяли під реалії часу та обставин. Наші перші альтанки були точним повторенням зарубіжних аналогів. Перед Вами зараз великий вибір моделей і якісні фото альтанок, розроблених нами самостійно, з урахуванням попиту наших замовників і стандартів на пиломатеріали. Доповнимо їх деякими рекомендаціями.
Для виготовлення навіть нескладною, але якісної альтанки необхідний сучасний інструмент. Одним ручним інструментом: фрезер, лобзик, шліф-машинка не обійтися, потрібен фугувальний верстат, рейсмус, фрезерний верстат, циркульна пила з швидко перебудовує кутом нахилу, вертикальна стрічкова пила. Клеєні арки ми робимо на спеціальних пристроях. Для зборки дерев'яних секцій альтанки необхідно на великому столі зробити точний шаблон, т.к. перекіс секції всього в 1 см. при монтажі альтанки потребуватиме додаткових ресурсних витрат (часу). Пол альтанки слід робити з обрізної дошки а укладати дошки з невеликим проміжком. Не слід також сухі дощечки вагонки щільно вставляти в паз, особливо на місці зовнішнього вигину даху «дзвіночок». З м'якою покрівлею працювати легко, складно тільки визначити потрібне для альтанки кількість покрівельного матеріалу. На типову шестигранну альтанку (діаметр альтанки 300 см.) м'якої покрівлі витрачається 6-8 упаковок (~ $ 270). (Ковзани даху альтанки ми закриваємо нарізаними пелюстками.)
Фото альтанок. Шестигранна альтанка 3,5 м. в діаметрі

Майданчик під альтанку може бути викладена плоским каменем, тротуарним каменем, або плиткою для підлоги, але якщо альтанка (як наша типова) має свою стать, підготовка майданчика може бути обмежена всього-лише вирівнюванням майданчика по рівню. Пиломатеріалу на одну альтанку потрібно близько 2 куб. м., при тому він повинен бути сухим, камерної сушки. Немаловажно, які матеріали будуть використані для антисептичної обробки та декоративного покриття альтанки. На фарбовану альтанку спеціального грунту та акрилової фарби витрачається на суму більше $ 600. Всі деталі альтанки ми фарбуємо методом повітряного розпилення низького тиску. Використовуючи кисть, ви ніколи не отримаєте гідного якості і легко можете зіпсувати плоди своєї багатоденної праці. Зібрати альтанку на місці в поодинці важко. У нас при установці альтанки бере участь 4 особи.
Якщо Ви робите засклену альтанку, найкращий сучасний спосіб зробити альтанку комфортною - теплі підлоги. У багатьох елітних селищах існують жорсткі ліміти на споживання електроенергії, тому доріжку перед будинком або підлогу в альтанці не часто роблять з підігрівом. Якщо подібні проблеми Вам не знайомі - зробіть підігрів підлоги в закритій альтанці, або хоча б на сходинках перед парадним входом в будинок. Фахівці рекомендують робити теплі підлоги скрізь де це можливо. Майданчик, на яку будуть спиратися стовпи альтанки повинна бути строго в горизонтальній площині, а середину бажано зробити злегка опуклою, щоб не затікала вода. При установці альтанки на камінь під стовпи підкладаються обрізки м'якої покрівлі липкою стороною вгору. Виступаюча частина обрізається заподлицо. Таким способом торець стовпа альтанки охороняється від вологи і від вимивання антисептичного складу. При необхідності регулювання по висоті можна підкласти дві пластини. Кріплення стовпів альтанки до поверхні підлоги потрібно в основному тільки для підвищення «вандалостійкості». Дерев'яний дах восьмигранної альтанки, з м'якою покрівлею важить більше 300 кг. З огляду на це можна припустити, що альтанка витримає сильну вітрове навантаження. Велика маса снігу, що скупчився на даху альтанки створює сили, спрямовані на розрив даху альтанки і, чим менше ухил даху, тим більше це навантаження. Зверніть особливу увагу на посилене кріплення секцій даху альтанки між собою в нижній частині крокв. Ми користуємося гнучкою ціновою політикою і поряд з готовими альтанками (100% під ключ) пропонуємо дерев'яні садові альтанки - напівфабрикат, який потребує фарбування та покрівлі або дах альтанки може бути просто з вагонки.

Фото альтанок
Альтанки. Цілі споруди та установки альтанки
Альтанка додає саду завершений вигляд. Добре захищені від решти світу, ви можете в будь-який час милуватися звідси своїм зеленим царством. Навряд чи знайдеться людина, якій не хотілося б мати в своєму саду надійно захищений від пекучого сонця і холодного вітру, але одночасно оточений свіжій зеленню і запашними трояндами куточок, де можна було б без перешкод почитати, помріяти про сокровенне або просто посидіти з друзями за чашкою чаю або більш міцного напою.
Здійснити подібну мрію допомагають садові павільйони та альтанки, які до того ж є ще і надзвичайно виразними елементами садового дизайну. З тлумачного словника В.І.Даля: альтанка - легеньке будова різного вигляду в саду, для відпочинку і прикраси. Павільйон - невелика легка окремо стоїть споруда відкритого характеру, пов'язана з природою. Чим же вони власне розрізняються? Альтанки. Як правило альтанка - це легка крита споруда довільної архітектури, яку ніколи не склять.

Фото альтанки
Альтанка. Відмінності з садовим павільйоном. Садовий павільйон - це в принципі симбіоз відкритої альтанки і невеликого садового будиночка, як правило, засклений. Його форма - округла, шести-або восьмигранна - завжди строго геометрична. Павільйон може виглядати також як дах на чотирьох або більше опорах, без всяких огорож по периметру.

Фото альтанок

Альтанка. Розмір альтанки - один з найважливіших критеріїв при покупці готової альтанки або її будівництві для конкретного саду. Ретельно продумайте наперед, що вам потрібно. Буде дуже прикро, якщо через деякий час ви раптом зрозумієте, що вона занадто мала для Ваших цілей. Площа звичайної альтанки складає від 5 до 20 кв.м. Якщо ви хочете вільно розмістити під дахом вашого літнього будиночка стіл або стільці для чотирьох чоловік, то внутрішній діаметр альтанки повинен бути не менше 2,5-2,8 м. Альтернативою стільців може служити більш економна лава по периметру або окружності альтанки (ми використовуємо такий підхід для наших типових моделей альтанок, які мають діаметр 3 метри). Чим менше сад, тим легше і витонченішою повинна бути конструкція, щоб альтанка не пригнічувала решту об'єктів саду.

Меблі для альтанки
Альтанки. Моделі альтанок
Вибір моделей надзвичайно великий. Павільйони і альтанки споруджують з дерева і кованого металу, каменю і цегли. Вони бувають круглими, шести-восьмигранними і навіть овальними, відкритими ажурними і закритими, романтично витонченими, нехитро простими або, навпаки, супермодними. У стилі сільського будиночка, або химерних обрисів, наче тереми з російських казок, китайські пагоди, японські чайні будиночки, просто альтанки в японському стилі. Так що для кожного стилю оформлення саду знайдеться відповідна модель. Дизайн і вартість на будь-який смак і гаманець.

Дитяча беседкаСадовие альтанки
Вартість альтанки. Типові моделі альтанок Шестигранні альтанки - 3м діаметр - 22000грн., 3,5 м діаметр - 28000грн., Дитяча беседочка - 7200грн. Весь прайс ви можете скачати тут - Завантажити прайс по альтанок, або відвідайте наш інтерактивний каталог альтанок Каталог альтанок
Але якщо замовлення нестандартний, що вимагає ретельної попередньої роботи з клієнтом, вартість його виконання, звичайно, збільшиться. Що можна вважати нестандартним замовленням? Наприклад, альтанку в китайському стилі, з дахом як у пагоди, або замовлення на виготовлення альтанки для відокремленого відпочинку, розташованої посеред водоймища і сполученої з берегом витонченим містком - фантазії межі немає.
Шестигранна альтанка
Обміркуйте, як ви маєте намір використовувати свою "тиху заводь". Якщо збираєтеся проводити тут жаркі денні години або теплі вечори, то цілком достатньо буде моделі з повністю або наполовину відкритими стінами. Якщо ж хочете мати справжній павільйон, який можна використовувати і в міжсезонні, доведеться закрити його з усіх сторін. Великі вікна створять відчуття, що ви перебуваєте в оточенні зелені. Хороша теплоізоляція і вбудоване опалювання дозволять комфортно відчувати себе тут і в прохолодні дні. Тут зручно працювати або проводити дозвілля за улюбленим заняттям, а при достатній площі можна навіть прийняти друзів або влаштувати дитяче свято.

Фото типової беседкіСтандартная альтанка
Альтанка. Вибір місця під альтанку
Після того як вибір моделі альтанки зроблено, потрібно знайти оптимальне місце для розміщення альтанки або павільйону в саду. Альтанку розташовують зазвичай в тій частині саду, звідки відкривається найкращий вид на навколишню місцевість.

Але й сам об'єкт вашої гордості повинен бути видний з будь-якої точки саду. Місце потрібно вибирати з таким розрахунком, щоб вона могла показати себе у всій красі. Але не встановлюйте її на голому майданчику. Найбільш зручні місця в кутках ділянки, на кордоні садових зон, а також поряд з входом в сад або біля ставка. Павільйон добре буде виглядати і як продовження цегляної стінки або огорожі. Якщо передбачається влаштовувати в альтанці чаювання у великій компанії, то передбачається її близькість до будинку.

Альтанки - фото Типова шестигранна альтанка вид збоку
Альтанка. Оформлення альтанки
Після того як споруда зведена, можна приступити до її оформлення. Важливо, щоб у вашої альтанки була гідна "оправа". У колишні часи садівники, облаштовуючи сад, придумували самі різні розваги. Крім милування рослинами, відпочинок тут припускав якусь інтригу, гру, яка зазвичай не обходилася без сюрпризів, чекали гуляє по саду. Перед його поглядом, наприклад, могла неждано постати увита виноградом альтанка, а в ній - кошик з квітами і плодами.

Фото прямокутних альтанок
Останнім часом ця гарна традиція повертається. Для альтанок і павільйонів підбирають красиву садові меблі, завіси, покривають художнім розписом стіни і стеля. Різні елементи саду все частіше прикрашають вітражами і кованими виробами. Все це додає саду особливу чарівність.

Фото прямокутна альтанка
Навіть найкрасивіші альтанки без в'юнких рослин виглядають незавершеними. У альтанки повинна бути надійний дах, зате решту елементів конструкції можна використовувати для підтримки ліан. Між стовпами роблять трельяжні грати, а самі стовпи покривають сіткою або гачками.

Альтанка відкрита фото Альтанки. Оточення альтанки теж повинне бути гідним. Поряд посадите, наприклад, великий привабливий кущ, оточите її трояндами та іншими квітами, поставте біля входу рослини в горщиках або вазонах. Послідовно змінюючи зовнішність альтанки в різні пори року, рослини відображають динаміку життя.

альтанка або навіс під барбекю фото Пофарбований в ваш улюблений колір, зі смаком і фантазією декорований, садовий павільйон або альтанка придбають індивідуальні риси і стануть місцем збору всіх членів сім'ї з найперших теплих весняних днів.
Альтанка ось вже декілька століть є найпоширенішим садовим елементом і в наші дні її лідерство серед малих архітектурних форм успішно продовжується. Перш ніж починати будівництво, добре б звернутися до професіоналів, які допоможуть зробити вибір і правильно визначити співвідношення всіх складових заміського володіння. Адже архітектурні споруди повинні бути відповідні будинку, гармонійно вписуватися в композицію ділянки.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 1813 | Додав: FreeDOM | Теги: Альтанки - виготовлення | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]