Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Азот, рослина, урожай
22:12
Азот, рослина, урожай



Азот для людського ока невидимий, невловимий. Але саме йому ми зобов'язані тим, що маємо щастя споглядати світ природи навколо нас, бо зелені істоти будують своє тіло з азоту - він незамінний компонент синтезу білка. При нестачі азоту ріст рослин різко погіршується, листя стає дрібним, мають світло-зелене забарвлення, передчасно жовтіють, стебла тоншають і слабо гілкуються.


Азот для людського ока невидимий, невловимий. Але саме йому ми зобов'язані тим, що маємо щастя споглядати світ природи навколо нас, бо зелені істоти будують своє тіло з азоту - він незамінний компонент синтезу білка. При нестачі азоту ріст рослин різко погіршується, листя стає дрібним, мають світло-зелене забарвлення, передчасно жовтіють, стебла тоншають і слабо гілкуються. Тому садівник повинен знати, що поліпшення азотного живлення плодових культур - одна з головних складових агротехніки їх обробітку.

Промисловість зараз постачає для потреб сільського господарства в мініатюрі: присадибного господарства та колективного садівництва досить великий асортимент добрив такого плану. Як же їх застосовувати, щоб отримати найвищу віддачу?

Карбамід - найкраща форма азотних туків для позакореневих підживлень. Він забезпечує високий приріст продукції на всіх типах грунтів. Плодові дерева підгодовують в період вегетації з розрахунку 15-20 г на 1 квадратний метр пристовбурного кола. Для збагачення «меню» ягідних культур норма, витрати препарату становить 10-15 грамів на квадратний метр площі: Роблять підгодівлю ранньою весною. На суничник добриво використовують двічі: ранньою весною і після збору врожаю, вносячи карбамід (сечовину) з розрахунку 8-10 грамів на погонний метр, закладаючи добриво в борозенки, розташовані на 8-10 сантиметрів від рядка.

Сульфат амонію є фізіологічно кислим добривом. Систематичне її застосування призводить до підкислення грунту, тому використовувати його на кислих грунтах можна, додаючи до 1 кілограму препарату 1,2 кілограма меленого вапняку або крейди. Добриво добре засвоюється рослинами слабо вимивається на грунти. Тому його краще застосовувати для основного внесення, але можна робити й підгодівлі. Під плодові культури сульфат амонію вносять перед перекопування грунту в саду і після цвітіння з розрахунку 20-30 г на 1 квадратний метр пристовбурного кола.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 411 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]