Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Барбарис - ягода лікувальна
22:44
Барбарис - ягода лікувальна



Плоди барбарису містять велику кількість органічних кислот - до 6 відсотків, 4-7 відсотків цукру, а також пектинові речовини, поліфеноли, що володіють Р-активною дією, алкалоїди, через наявність яких барбарис цінується в медицині. Використовують барбарис для приготування соків, желе, сиропів, варення, компотів, приправ до м'ясних страв,


Плоди барбарису містять велику кількість органічних кислот - до 6 відсотків, 4-7 відсотків цукру, а також пектинові речовини, поліфеноли, що володіють Р-активною дією, алкалоїди, через наявність яких барбарис цінується в медицині. Використовують барбарис для приготування соків, желе, сиропів, варення, компотів, приправ до м'ясних страв, але при переробці плодів треба стежити, щоб не руйнувалися насіння, що містять отруйні речовини.

Сік. Плоди миють, подрібнюють дерев'яним товкачем в емальованому посуді і віджимають сік. Для кращого відділення соку до мезге можна додати трохи гарячої води - близько склянки на 1 кг мезги, підігріти до 60 ° С, дати постояти 30 хвилин і віджати. Консервувати сік можна як з цукром, так і без нього. При консервації з цукром в сік додають 50-відсотковий цукровий сироп за смаком. Якщо сік розливають у велику тару, то консервувати можна способом гарячого розливу, у дрібній тарі сік пастеризують при 85-90 ° С протягом 15-20 хвилин.

Желе. Підготовлені плоди поміщають у тазик, додають воду (1,5-2 склянки на 1 кг плодів), ставлять на вогонь і варять до повного розварювання. Отриману масу протирають крізь сито з нержавіючої сталі, перекладають у каструлю або таз, додають цукор з розрахунку 1,5 кг на 1 кг пюре і уварюють до готовності, тобто приблизно до 2 / 3 початкового об'єму. Готове пюре в гарячому вигляді розкладають в скляні банки, закупорюють їх, перевертають догори дном, вкривають серветкою або рушником і залишають до охолодження.

Сироп. Спочатку готують сік, як описано вище. Потім його нагрівають до кипіння, змішують з цукром у співвідношенні 1:1 або 1:1,5 і знову кип'ятять. Гарячий сироп розливають у гарячі, прожарені в духовій шафі пляшки, закупорюють прокип'яченими пробками. Пляшки кладуть на бік для додаткової стерилізації пробок, вкривають рушником і залишають до охолодження.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 418 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]