Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Березові віники для лимонів
22:26
Березові віники для лимонів



У нашій складній, необлаштованість, на всі дефіцитної життя говорити про тривалому зберіганні лимонів багатьом може здатися заняттям недоречним. І з ними не можна не погодитися, адже для більшості це південне плід просто не по кишені. Але яких парадоксів ні буває.


У нашій складній, необлаштованість, на всі дефіцитної життя говорити про тривалому зберіганні лимонів багатьом може здатися заняттям недоречним. І з ними не можна не погодитися, адже для більшості це південне плід просто не по кишені. Але яких парадоксів ні буває. Може, настануть скоро часи, коли зможемо запасати лимони про запас і тому знати секрети тривалого їх зберігання, що існували в дореволюційній Росії, не зайве?!

А використовували наші бабки для цього три способи. У першому були ним добрими помічниками березові віники. Заготовляли їх у той же період, що і для парної А коли надходили у продаж лимони, плоди витирали насухо, кожен лимон загортали в щільний папір, складали в шухлядки, перекладаючи березовим віником. Якщо були на той час ще зелені свіжі гілочки, фрукти перекладали тільки що зірваними з берези віником. Під прикриттям такого покривала лимони зберігали свіжість до трьох місяців, залишалися такими, ніби тільки зірвані з дерева.

Частина лимонів, заготовлених для тривалих припасів, зберігали під крижовнікових соком. Плоди складали в банки, заливали віджатим соком з ягід агрусу, зверху додавали трохи маслинової олії, посуд зав'язували міхуром (нині для цього є кришки) ставили в холодне місце. Виходила при цьому подвійна користь. Лимони тривалий час не втрачали своїх якостей, сік ж набирався запахом цедри, набуваючи смак і запах лимонного соку, його використовували для приготування лимонаду.

Застосовувався і третій метод зберігання. І тут в хід йшла мідний посуд. У неї укладали насухо витерті плоди, накривали щільно кришкою, ставили в підвал на лід. Через деякий час вміст каструльки оглядали, знову протирали насухо. Лимони зберігалися при такому способі три місяці.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 446 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]