Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 26 » Безканальні конвективні системи печей
15:14
Безканальні конвективні системи печей


Принцип роботи безканальним конвективних систем печей наступний. Гарячі гази з паливника надходять в надтопочную частина вертикальної струменем значній швидкості. Стикаючись з холодними поверхнями печі,


Принцип роботи безканальним конвективних систем печей наступний. Гарячі гази з паливника надходять в надтопочную частина вертикальної струменем значній швидкості. Стикаючись з холодними поверхнями печі, гази остигають і опускаються вниз. Назустріч охолодженим струменям піднімаються гарячі гази, потік яких розширюється в міру підйому до перекриття ковпака. Залучаючи поступово в сферу свого руху пристінні струмені, висхідні гази частково охолоджуються, опускаються між контрфорсами печі, що представляють собою вертикальні стінки, які акумулюють теплоту гарячих газів. Температура відпрацьованих у ковпаку димових газів, які направляються в трубу, невелика (близько 120 ° C), що зумовлює високі теплотехнічні якості колпакових конструкцій.

ККД безканальним конвективних систем печей 93,7%

.
Безканальні конвективні системи
Рис. 1. Схема безканальним (колпакових) конвективних систем печей:
а - з вільною камерою;
б - багатокамерна;
в - з розтин;
1 - паливник; 2 - колпаковие камери; 3 - розтин.

Однак, незважаючи на простоту конструкції і високу тепловіддачу, такі печі в сучасному будівництві застосовують рідко. Викликано це тим, що колпаковие печі у верхній частині перегріваються, а в нижній залишаються відносно холодними; це створює великий перепад температур по висоті опалювального приміщення. Дуже нагрітим кімнатне повітря застоюється під стелею, збільшуючи тепловтрати будівлі, що в підсумку призводить до невиправданого перевитрати палива.

Основна перевага безканальним конвективних систем печей - незначне внутрішній опір потоку газового середовища. Тому ковпак печей може бути сконструйований у вигляді однієї великої камери, кількох об'єднаних між собою камер або однієї камери з перегородками, що збільшують теплоакумулюючу здатність конвективних поверхонь. Однак у всіх випадках вхід газів в ковпак і вихід їх в димову трубу здійснюються з низу конвективної частини печі. Це робить можливим випустити в димову трубу більш холодні гази, не побоюючись зменшення тяги.

Теги: печі


Категорія: Опалення будинку | Переглядів: 442 | Додав: Serhiy | Теги: печі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]