Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 11 » Білий наліт - ознака хвороби
11:31
Білий наліт - ознака хвороби



Борошниста роса поширена повсюдно. Перші її ознаки з'являються на початку травня у вигляді білого повстяного нальоту на листках і пагонах, який пізніше стає сіруватим, а потім бурим. Уражені пагони відстають у рості, верхівки засихають, листя недорозвиваються, скручуються і гинуть.


Борошниста роса поширена повсюдно. Перші її ознаки з'являються на початку травня у вигляді білого повстяного нальоту на листках і пагонах, який пізніше стає сіруватим, а потім бурим. Уражені пагони відстають у рості, верхівки засихають, листя недорозвиваються, скручуються і гинуть. Зав'язі осипаються. Щоб позбутися від хвороби, в першу чергу потрібні помірні дози азотних добрив і норми поливів. Уражені пагони своєчасно потрібно видалити. Відразу ж після цвітіння необхідно обробити дерева колоїдної сірої з розрахунку 100 грамів на 10 літрів води або 1-процентним розчином Каратан, або 0,1-процентним розчином топсином. Повторити обприскування одним із зазначених препаратів через 10-12 днів.

З народних засобів можна використовувати мильно-зольную суміш, приготовлену за таким рецептом: 300 грамів просіяної деревної золи прокип'ятити в невеликій кількості води 30 хвилин, дати відстоятися, процідити, довести розчин до 10 літрів, додати 40 грамів мила і обробити дерева. Якщо немає золи, скористайтеся сумішшю мила і соди, взявши їх на 10 літрів води по 50 грамів. Рекомендується і суміш вапна з сіркою. Цей розчин готується так: потрібно погасити 100 грамів вапна, додати 100 грамів сірки, все добре перемішати, довести розчин до 10 літрів, процідити і обробити сад. Практикується і застосування збродженого розчину свіжого коров'яку. Один кілограм його заливають 3 літрами води, настоюють 3 дня, проціджують, додають воду до 10 літрів. Обробки протягом сезону потрібно чергувати різними препаратами.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 411 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]