Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 26 » Будівництво з мішків із землею крок за кроком
12:23
Будівництво з мішків із землею крок за кроком


Для ілюстрації того, наскільки просто будувати землебітного конструкції з мішків із землею (earthbags) у цій статті описана технологія зведення вертикальних стін.


Для ілюстрації того, наскільки просто будувати землебітного конструкції з мішків із землею (earthbags) у цій статті описана технологія зведення вертикальних стін. Конструкції з мішків із землею мають величезний потенціал, особливо для будівництва доступного житла, але технологія ця ще не досить відома. Сподіваємося, що ця стаття допоможе заповнити існуючу прогалину.

Будівельна технологія, показана тут, була використана в останніх проектах в Камбоджі і виявилася значно швидше, ніж технології, описані в книгах і на сайтах. Деякі люди вважають, що технологія будівництва earthbags є занадто повільної і трудомісткою, але це не так. Виконавши кілька наступних кроків ви з півдюжиною друзів зможете звести стіни будинку площею 60 м2 приблизно за 5 днів.

Наступні інструкції припускають, що ви розчистили і вирівняли ділянку, видалили верхній шар грунту, розташувавши його навколо будівельної ділянки, вирили траншею для закладки щебеневої основи.
Крок 1
Інструменти і матеріали

Інструменти і матеріали: ткані поліпропіленові мішки (приблизно 45 х 90 см), трамбування, лопата, відра, слайдер з листового металу (приблизно 35 х 60 см), моток колючого дроту, звичайна дріт, кусачки, ніж, молоток, вимірювальна стрічка, будівельний рівень.
Крок 2
Заповнення мішків

Заповнення мішків: використовуйте маленькі відра для контролю обсягу засипається матеріалу (використовуйте щебінь в нижніх рядах); заповнення приблизно на 80%. Ця технологія забезпечує кожному мішку необхідний обсяг, що дозволяє легко підтримувати рівень кожного ряду.
Крок 3
Зашивання мішків дротом

Зашивання мішків: складіть і підігніть краю горловини мішка; зшийте шматком дроту, один кінець якої зрізаний під гострим кутом; виконайте 5 - 6 стібків. Цей метод дозволяє заповнювати мішки повністю.
Крок 4
Нижні ряди

Нижні ряди: укладіть заповнені щебенем мішки (подвійні) горловинами від кутів будівлі; вирівняйте їх; трамбувати слід лише після укладання повного ряду, трамбують від центру мішка до країв.
Крок 5
Укладання колючого дроту

Покладіть на мішки один або два ряди колючого дроту, притиснувши її цеглою або камінням у ізмежаніе зсуву.
Крок 6
Використання слайдера

Використовуйте слайдер з металевого листа для укладання додаткових рядів: після вирівнювання мішка слайдер висмикується.
Крок 7
Наступний ряд

Повторіть процес, використовуючи наповнені землею мішки, але з невеликими змінами: набиті землею мішки укладіть вздовж споруджуваної стіни і трамбують злегка весь ряд; потім покладіть мішки на стіну з перев'язкою і виконайте остаточну трамбування.
Крок 8
Виготовлення нестандартного мішка

Зробіть мішки необхідних розмірів для заповнення пустот в районах прорізів; відріжте надлишки матеріалу, заповніть і помістіть мішок в стіну.
Примітка для «швидких будівельників»

Ось повторення важливих моментів, поряд з кількома іншими коментарями для максимальної продуктивності:

    * Перш за все, використовуйте "чисту" (вільну від породи, коренів і великих шматків глини) піщано-глинистий грунт;
    * Для зведення до мінімуму транспортування, заповнюйте мішок безпосередньо біля місця його укладання в стіні;
    * Укладайте мішок на місце в один прийом;
    * Гравій може насипати в мішки прямо з кузова машини;
    * При роботі в команді домогтися підвищення продуктивності допомагає змагальний принцип;
    * Розмір мішка важливий, дуже великі мішки можуть бути дуже важкі;
    * Визначте розміри мішка, при яких ви отримаєте максимальну продуктивність.


Категорія: Конструкції будинку | Переглядів: 447 | Додав: Serhiy | Теги: землебітного стіни, Будівництво з мішків | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]