Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2012 » Червень » 4 » Буронабивні палі. Роботи з буронабивних палями.
06:17
Буронабивні палі. Роботи з буронабивних палями.

Буронабивні палі. Роботи з буронабивних палями.

Буронабивні палі (їх ще називають буро-ін'єкційні) - на сьогоднішній день самий практичний спосіб створення фундаменту будівлі. Щоб збільшити несучу здатність їх виготовляють з розширенням в нижній частині. Виготовляється арматурний каркас, який надалі монтується в пробурену свердловину і укладається бетон. Найчастіше буронабивні палі застосовують при великих навантаженнях, а так-же при глибокому заляганні малосжімаемих грунтів. Застосування сучасних технологій пристрої буронабивних паль у будівництві істотно скорочують вартість і терміни будівельних робіт. Буронабивні палі з успіхом застосовуються при «точковому» будівництві в обмежених умовах і в умовах, коли будівництво йде в близи вже існуючих. В цьому випадку при організації фундаменту прилеглі будівлі не відчувають динамічних навантажень.

У разі застосування буронабивних паль, буриться свердловина під захистом інвентарних обсадних труб. Такий спосіб дозволяє виконувати пальові роботи в безпосередній близькості від існуючих будівель та будівель. Так само він виключає обсипання стінок і деформацію грунтів. Плюс до всього спрощується зміст площі для будівництва, скорочується витрата води.

Існує кілька методів пристрої буронабивних паль. Вибір того чи іншого методу залежить від геологічних умов ділянки, виділеної під будівництво, а так само від економічної доцільності. Пристрій буронабивних паль методом «безперервного шнека» дозволяє бурити свердловини без істотного видалення грунту із свердловини. Даний метод буріння дозволяє виробляти земляні роботи в широкому діапазоні грунтів сухих або обводнених, зв'язкових або сипких, пухких скельних породах, глинах, вапняках, пісковиках, і т.д.

Будівельна компанія «Класний дім» виробляє якісні залізобетонні вироби в Києві: палі, плити перекриття, залізобетонні труби, сходові марші, колодязні кільця та багато інших видів ЗБВ, які вже довгий час користуються попитом і довірою партнерів компанії.


Категорія: Конструкції будинку | Переглядів: 566 | Додав: FreeDOM | Теги: Буронабивні палі. Роботи з буронаби | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]