Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Цегляний стіни: матеріали та конструкції. (Оглядова стаття).
14:04
Цегляний стіни: матеріали та конструкції. (Оглядова стаття).


Цегляний стіни: матеріали та конструкції. (Оглядова стаття).


Ця стаття пропонує огляд ситуації в сучасному почала будівництво стіни кам'яної кладки з коротким викладом застосування та переваги такого виду будівництва. Стінові та кладочні матеріали: глина, бетон і силікат кальцію, в яких широкий вибір типорозмірів, форм і кольорів виробляються. Міномети, як правило, цемент / пісок або з вапном або пластифікатор додані для поліпшення працездатності. В останні роки нові типи мінометів були розроблені в тому числі тонких мінометів ліжко для використання з точно вказано одиниць і мінометів з поліпшеними тепловими властивостями. Дизайн міркування для несучих і не несучих стін узагальнені і методи будівництва та сайту практики, спрямованої на поліпшення економіки і продуктивності праці, описані. Список ключових посилання включений.

Ключові слова: Цегляний, стіни; одиниць; розчин; будівництво

**********

1. Програми та переваги кладка будівництво

Хоча в 20-му столітті була кладка переміщених для багатьох додатків, сталі й бетону, залишилося велике значення для несучих стін в країнах з низьким і середнім ростом будівель і для внутрішніх стін та фасадів будівель, де структурні функції задовольняється за рахунок тієї чи іншої ці нові матеріали. Ринок кладка будівництво можна розділити на житло та нежитлового сектора [1], останній в тому числі промислових, комерційних та навчальних корпусів на додаток до широкого спектру будівель, використовуваних для адміністративних і рекреаційних цілях. Існує також обмежене використання кладка будівництво інфраструктури, наприклад, для підпірних стін [2]. У всіх секторах існує значна потреба для кладки в ремонт і технічне обслуговування існуючих будівель [3].

Для деяких програм низької міцності кладки є лімітуючим фактором у ситуації, коли значні бічні сили мають бути опір. Посилена кладка може бути використаний для усунення цього недоліку в будівлях, в сейсмічних районах і в цілому, де не-несучих панелей піддаються істотним вітровим навантаженням. Стіни клітинного або Т перетину особливо підходять для великих, окремих будівель камеру, де прийняття таких стін істотно розширюється за рахунок пост-натягу [4].

Цегляний будівництво стіни має ряд переваг [5] першим з яких є той факт, що один елемент може виконувати кілька функцій, у тому числі структури, пожежна охорона, тепло-і звукоізоляції, захисту від атмосферних впливів і під-поділу простору. Стінові та кладочні матеріали доступні з властивостями, здатних задовольнити ці функції, вимагаючи тільки, щоб бути доповнені в деяких випадках і іншими матеріалами для теплоізоляції, гідроізоляції курсів тощо.

Другим важливим перевагою стосується довговічності матеріалів, які при належному виборі, можна очікувати, залишаються обслуговування протягом багатьох десятиліть, якщо не століття, з відносно мінімального обслуговування. З архітектурної точки зору, кладочні пропонує переваги в плані гнучкості плану формі, просторової композиції і зовнішнього вигляду зовнішніх стін, для яких матеріали доступні у великій різноманітності квітів і текстур. Комплекс домовленостей стіні, в тому числі вигнуті стіни, легко побудувати без необхідності в дорогому і марнотратним опалубки.

Характер кладки така, що його будівництво може бути досягнуто без дуже важкими і дорогими заводу. Хоча залежить від кваліфікованої робочої сили для високих стандартів будівництва, продуктивність була досягнута за рахунок використання великих підрозділів, поліпшена обробка матеріалів і за межами майданчика підготовки розчину.

Переваги будівництва кам'яної кладки стін, таким чином, значний, але, як і всі матеріали, доцільність застосування повинен бути розглянутий, припускаючи, прийнятність з архітектурної точки зору. Наприклад, якщо кладка не повинна бути несучою необхідно буде розглянути наслідки вага кам'яної кладки, як вона впливає на несучу конструкцію. Якщо стіни мають бути несучої, то це буде важливо забезпечити, щоб їх розташування узгоджується з загальної стабільності і запобігання збою в разі випадкового пошкодження. Це означає, що функція будівлі в тому, що буде достатня кількість стін для задоволення цієї вимоги, як, наприклад, може мати місце в готелі чи інші подібні будівлі. З іншого боку, вимога широкого, відкритого простору план навряд чи буде відповідати структурі стіни несучої кладки, хоча можуть бути придатні в такому випадку в якості облицювання для каркаса будівлі стали. З побудови точки зору наявності необхідної кваліфікованої робочої сили, часу будівництва та його поступове із загальним графіком будівлі також будуть відповідні фактори, на попередньому етапі проектування при рішенні використовувати кладки стін.

2. Стінових каменів і розчину

Цегляний стінові одиниць у формі цеглини і блоків виготовлені з глини, бетону і силікату кальцію. Природний камінь також використовується, але в сучасній практиці лише в обмежених масштабах і не будуть обговорюватися в цьому короткому огляді. Всі пристрої мають в цілому аналогічні використовує хоча їх властивості відрізняються в багатьох відносинах залежно від використовуваної сировини і способу виробництва. Цегла та блоки випускаються в різних форматах, тверді, з перфорацією і порожнисті. Цегла, як правило, 215 X 102 X 65 мм (довжина х ширина х висота), тоді як зазвичай розміром блоків доступні в довжину 400-600 мм, висотою 150-300 мм і широкий діапазон товщин від 60 до 250 мм.

Наступні фізичні і механічні властивості стінових каменів мають відношення до їх використання в конструкції стін:

* Колір;

* Структура поверхні;

* Вага;

* Поглинання і пористої структури;

* Теплопровідність;

* Теплова і вологи руху;

* Вогнестійкості;

* Міцність на стиск, а також

* Міцність на розрив.

Клей цегли [6,7] виробляються в різні кольори в залежності від мінералізації і температури випалу, найчастіше у відтінки червоного, але перед ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 260 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]