Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 14 » Чи є життя на балконах і лоджіях взимку?
19:28
Чи є життя на балконах і лоджіях взимку?



На радість городян, з настанням літа житлова площа їх квартир збільшується на кілька квадратних метрів. На цих додаткових метрах можна поставити крісла або табуретки навколо столика, розбити квітник і, зробивши всього лише один крок з кімнати, опинитися на лоні природи. Ну, майже.

На радість городян, з настанням літа житлова площа їх квартир збільшується на кілька квадратних метрів. На цих додаткових метрах можна поставити крісла або табуретки навколо столика, розбити квітник і, зробивши всього лише один крок з кімнати, опинитися на лоні природи. Ну, майже.
 
Звичайно ж, мова йде про балконах і лоджіях. Влітку вони в повному розумінні слова розцвітають і стають улюбленим куточком у міській квартирі.

Балкон або лоджія може служити кімнатою відпочинку і самоти, робочим кабінетом, сюди ж можна запросити друзів на чашечку кави і навіть на шашлик або барбекю.
 
Але що відбувається з цим райським куточком з настанням холодів? Він перетворюється на сховище порожніх пляшок і всілякого «авось пригодиться». Невже затишного балкону належить до весни залишатися ненаселеним та захаращеним, порошитися, наповнюватися дощовою водою, вкриватися льодом і снігом? Ох, і нелегко його буде знову привести в порядок після такої от зимівлі!
 
Безглуздо поступатися негоді свою законну територію. І першою перешкодою послужить склопакет. На сьогоднішній день вибір балконних систем досить широкий. Найбільшим попитом користуються металопластик, алюмінієвий і Деревоалюмінієвий профіль. Двокамерний алюмінієвий профіль 40 мм можна назвати одним з оптимальних рішень: невелика вага забезпечить мінімальне навантаження на конструкцію балкона, міцність і морозостійкість матеріалу. Алюміній поступається металопластикові лише за звукоізолюючим показниками.
 
У вдосконаленому варіанті перегородки замінює силіконовий ущільнювач. Ця деталь важлива в холодну і вітряну кліматі. Ставити з міркувань економії одинарне скло не рекомендується: як показала практика, такий склопакет покривається памороззю і навіть протікає під час сильних дощів. Непогано зарекомендувала себе алюмінієва розсувна система з тер.
 
Якщо дозволяють фінанси, має сенс звернути увагу на модний сьогодні Деревоалюмінієвий профіль. Завдяки властивостям дерева, такий склопакет не тільки забезпечить ізоляцію, але і створить сприятливий мікроклімат усередині. На балконі, облаштованому деревоалюмінієві склопакетом, буде не тільки тепліше взимку, літній відпочинок також стане більш комфортабельним: балкон буде значно менше нагріватися під час спеки.
 
Для утеплення підлоги, стелі та стін найчастіше використовують пінополістирол або пінопласт, обшитий вологостійкою фанерою. Якщо Вам потрібна додаткова гідроізоляція, підлога попередньо покривають вирівнює стяжкою шаром не менше двох сантиметрів завтовшки. Іноді як утеплювач підлоги використовують керамзит. Щілини обробляють монтажною піною. Вибір підлогового покриття та облицювання для стін і стелі залежить від уподобань та можливостей господарів.
 
Залишилося провести опалення. У країнах Європи підключитися до системи централізованого опалення - нормальна практика. На наших теренах ситуація дещо ускладнюється. Складний не стільки монтаж, скільки отримання дозволу, тому в більшості випадків мешканці воліє опалювати свої балкони і лоджії автономно. Досить популярні теплі підлоги, хоча, судячи з деякими відгуками, вони досить ефективні лише в поєднанні з радіатором центрального опалення. Хочеться порекомендувати інфрачервоний обігрівач. Він неначе створений для опалення балкона або лоджії: гріє не повітря в приміщенні, а стіни, меблі, навколишні предмети і людей.
 
Тепло розподіляється рівномірно, підлога завжди трохи тепліше за повітря. Завдяки цій властивості, інфрачервоні обігрівачі ефективно використовують навіть на відкритих майданчиках і верандах.
 
Температура відчутно підвищується відразу ж після включення, і зберігається надовго. Інфрачервоний обігрівач компактний, його можна розташувати де завгодно: на підлозі, на стіні, на стелі, на спеціальній стійці. Простота монтажу і демонтажу - ще одна з переваг інфрачервоного обігрівача.
 
А ось архітектори з Нідерландів пропонують балкон на зиму зовсім прибрати. За 15 секунд. Одним натисканням кнопки. В якості альтернативи всього вищесказаного, голландці розробили трансформер Блумфрейм - віконної рами, яка при відкритті перетворюється на не самий маленький балкон, а при закритті знову стає вікном.
 
Трансформери призначені для монтажу в будь-якому приміщенні, що значно дешевше споруди лоджії. Архітектори вважають, що балкони (або вікна?) Блумфрейм виявляться затребуваними в першу чергу в малогабаритних квартирах густонаселених районів, студентських гуртожитках і недорогих готелях, де перетворять не лише інтер'єр кімнат, але і зовнішній вигляд будинків. Ще б пак - будинок буде «закриватися» на зиму, а навесні «розкриватися», подібно до квітки.
 
У процесі розробки особливу увагу було приділено безпеки конструкції. Новинка буде представлена в кінці цього року.


Категорія: Облаштування | Переглядів: 388 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]