Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » cОцінений вогонь пошкодженого бетону з використанням кольорового аналізу зображень. (Статистичних даних в комплекті)
13:21
cОцінений вогонь пошкодженого бетону з використанням кольорового аналізу зображень. (Статистичних даних в комплекті)


cОцінений вогонь пошкодженого бетону з використанням кольорового аналізу зображень. (Статистичних даних в комплекті)


Оцінений пожежа пошкодила бетонних конструкцій зазвичай починається з візуального спостереження за зміною кольору, розтріскування і сколювання. При нагріванні, зміна кольору від нормального до рожевий / червоний часто спостерігається, і це корисно, оскільки воно співпадає з початком істотної втрати міцності бетону. Оптична мікроскопія в поєднанні з кольором аналізу зображення була використана для кількісної оцінки змін в кольорі для бетону піддається підвищеній температурі. Зразки були досліджені у відбитому світлі і вимірювань колірного тону, насиченості та інтенсивності кольору визначенням, були прийняті. Вимірювання відтінку була особливо корисною і включена кількісна колір при різних температурах. Ця техніка перевершує суб'єктивні візуальну оцінку використовуваних у цей час. Повний розвиток рожевий / червоний колір збігається з істотного зниження міцності на стиск і метод може бути використаний для визначення відстані від нагрітої поверхні, де сила деградація відбулася. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: бетон; Вогню; Колір

1. Введення

Коли залізобетонних піддається впливу високих температур, як у вогні, є погіршення його властивостей. Особливе значення мають втрати міцності при стисненні, втрата пружності, тріщин і сколювання бетону; зниження плинності, пластичності і міцності стали, і втрата зв'язку між ними. Щоб встановити, чи є структура може бути відремонтований, а не знесений після пожежі, оцінки структурної цілісності повинні бути зроблені. У рамках цього процесу необхідно оцінити ступінь зносу самого бетону.

Оцінений вогонь пошкодженого бетону зазвичай починається з візуального спостереження за зміною кольору, тріщини, розтріскування і сколювання. При нагріванні вище 300 [градусів] C, колір кременистих бетон, як кажуть, перехід від нормального до: рожевий або червоний (300-600 [градусів] C), білувато-сірі (600-900 [градусів] C), і бафф (900-1000 [градусів] C) [1]. Рожеві / червоні забарвлення обумовлений наявністю сполук заліза, у вигляді штрафу або великого заповнювача, які зневоднюють або окислюватися в цьому діапазоні температур. Ця зміна кольору є корисним, оскільки її поява збігається з початком істотної втрати міцності бетону в результаті нагрівання. Таким чином, на практиці будь-які конкретні яке перетворилося рожевий / червоний після пожежі розглядається в якості підозрюваного погіршення. Скорочення бетон повинен дати гарне уявлення про те, глибина, на яку при температурі вище 300 [градусів] C не відбулося. Зміна кольору на рожевий / червоний менш видатні з вапняними і магматичних сукупності бетонів.

Ці візуальні спостереження можуть бути потім підтримується за допомогою різних тестів, які дають непряме вказівку на стан бетону. Ці тести містять у собі: основні сили, відскік молотка, ультразвукової швидкості імпульсу (УПВ), Віндзор зонд, БРЕ внутрішній перелом, і термолюмінесценції. Переваги та недоліки цих докладно описані в [2-5]. Хоча ці тести є цінними допомагає в оцінці, вони не дають повного уявлення про ступінь зносу.

Оптична мікроскопія / аналізу зображень стосовно до полірованої або петрографічних шліфів широко використовується в дослідженнях конкретних мікроструктури і, хоча це включає в себе явища, пов'язані з механізмами погіршення в цілому, спостерігається лише мінімальний обсяг робіт, пов'язаних з вогнем пошкодженого бетону [6 ]. Метою цього ...Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 187 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]