Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2012 » Червень » 4 » Дерев'яні будинки за межею великого міста
06:15
Дерев'яні будинки за межею великого міста

Дерев'яні будинки за межею великого міста
Стаття про переваги будівель з дерева - міцність і довговічність, екологічність, бюджетність - ось далеко не повний перелік переваг дерев'яного дачного будинку.

Майже кожна людина, що проживає у великому мегаполісі, мріє про те, як колись він виявиться далеко від усього цього шуму, суєти і брудного повітря! Опиниться в своєму невеликому котеджі або хоча б дачі. І настає момент, коли у нього з'являються кошти, можливості для втілення цієї давньої мрії. Тепер у нашого героя виникає вибір, з чого власне будувати.

Дерев'яні будинки до цього дня не втрачають своєї актуальності. Більше того вони мають ряд деяких переваг над своїми прямими конкурентами. Звичайно цегляний або блоковий будинок виглядає дуже солідно. Ці матеріали дуже надійні і мають досить не погані будівельні та експлуатаційні характеристики. Але саме дерев'яний будинок дарує неповторний затишок. Саме дерево було і буде одним з пріоритетних, екологічно чистих будівельних матеріалів.

Звичайно тут теж є свої недоліки, куди вже без них. Дерев'яні будинки є найбільш пожежонебезпечними. Дерево піддається гниттю, коли в ньому поселяються не зовсім доброзичливі паразити. Але незважаючи на це, все більша кількість новоспечених будівельників, віддають перевагу саме дереву. Сучасна обробка цього матеріалу зраджують йому міцність і довговічність. Будинки, побудовані з дерева, відмінно тримають тепло в суворі зимові морози, а влітку вони наповнені весняної прохолоди.

Є й ряд більш серйозних факторів послужили приводом до будівництва дерев'яного будинку. Сучасні будівельні технології дозволяють втілити будь-які архітектурні та планувальні рішення, завдяки яким ваша споруда буде унікальною і стильною.

Ще одним важливим фактором є бюджетність споруди. Дерев'яні будинки значно дешевше цегельних, що зовсім важливо в важкий кризовий період. Так само варто відзначити, що будівництво дачного дерев'яного будинку вимагає мінімальної підготовки вибраної ділянки, і мінімальних термінів виконання роботи.

Я сам більше п'яти років живу в двоповерховому котеджі. Повірте мені, такого затишку і теплоти не дасть жоден інший будівельний матеріал. З давніх часів наші предки зводили дерев'яні будинки, і немає іншого місця, де ми б почувалися більш комфортно!


Категорія: Дерево | Переглядів: 258 | Додав: FreeDOM | Теги: Дерев'яні будинки за межею великого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]