Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Добриво власне виробництва
22:11
Добриво власне виробництва



Серед органічних добрив, широко використовуваних у присадибному господарстві, пріоритетне місце займають різного виду компости, виготовлені з відходів харчових продуктів, рослинних залишків. За своїми якостями компости не поступаються гною, дістаються ж людині дешевше


Серед органічних добрив, широко використовуваних у присадибному господарстві, пріоритетне місце займають різного виду компости, виготовлені з відходів харчових продуктів, рослинних залишків. За своїми якостями компости не поступаються гною, дістаються ж людині дешевше і простіше, якщо приготувати таке добриво грамотно. Робити це можна двояким способом: у траншеях або контейнерах. У першому випадку копають траншею шириною 1,5-2 метри, глибиною 0,8 - 1 метр, завдовжки - залежно від наявності компостируемой сировини. На дно траншеї кладуть торф або землю, відходи городництва, солому, опале листя, тирсу і заливають рідкими відходами: гнойової рідиною, помиями або ж водою, в якій бажано розвести суперфосфат з розрахунку 1-2 відсотки від маси компостируемой матеріалів. Якщо в компост ложат багато соломи, то потрібно додавати і азотні туки з розрахунку 300-350 грамів на 10 кілограмів тирси чи соломи. Через 1-2 місяці компост треба перелопатити.

Проте досвід показав, що готувати таке добриво краще в контейнерах, бо рослинні залишки в них швидше минерализуются, добриво виходить кращої якості. Виготовити контейнер можна самому, користуючись конструкціями, показаними на малюнках в кінці. В обох випадках - А - з дерева, Б - з бетону - передбачена гарна вентиляція середніх і нижніх шарів компостної маси. У дерев'яних стовпчиках для дощок потрібно випиляти пази під кутом 45 градусів. Щоб дошка не проскакувала всередину контейнера, в ній або в пазу стовпчика робиться обмежувач. Для бетонного контейнера потрібно відформувати стовпчики з панелі. При формуванні в бетон закладають бруски, відокремлені від розчину поліетиленовою плівкою, щоб отримати пази і вікна в бетонних панелях.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 409 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]