Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Ефекти проникних опалубки з присоском лайнерів на фізичні властивості бетонних поверхонь. (Статистичних даних в комплекті)
13:38
Ефекти проникних опалубки з присоском лайнерів на фізичні властивості бетонних поверхонь. (Статистичних даних в комплекті)


Ефекти проникних опалубки з присоском лайнерів на фізичні властивості бетонних поверхонь. (Статистичних даних в комплекті)


У цьому дослідженні ефекти опалубки, з дренажними отворами, які прикріплені з різними вкладками, на фізичні властивості бетонних поверхонь розслідуються. Дев'ять опалубки, три з них нормальні (посилання) і шість з них з дренажними отворами, були підготовлені. Три опалубки, яка дренажних отворів, були прикріплені типу я геотекстиль + мішковиною, а інші три були прикріплені типу II геотекстиль. Удар отвір ставлення, твердість поверхні за допомогою тесту відскоку молотка, відрив сили, карбонізації, хлоридів проникнення, сорбційна та випробувань стійкість до стирання вимірювалися на бетоні блоків, які були відлиті з трьома типами опалубки. Було відзначено, що бетон, який був зроблений з опалубкою додається типу II геотекстиль краще, ніж поверхневі властивості, які зробили з посиланням опалубки і опалубки з додатком типу я геотекстиль + мішковиною. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: опалубка, бетонні; Sucker лайнер

1. Введення

Опалубка, яка має основні можливості підтримки нових бетонних, формування і згладжування поверхні, також впливає на довговічність біля бетонної поверхні [1]. Відомо, що деякі фактори, такі як: () компресор поверхонь; (б) бетонні і лиття, а також (в) опалубки налаштування і з'єднують точки відіграють важливу роль у відношенні до утворення поверхневих дефектів [2]. Бетонне покриття захищає бетон і арматуру від впливу навколишнього середовища і якості поверхні шкіри на будь-якої конкретної структури є одним з найважливіших факторів, що визначають довгострокову міцність структури [3].

Бетонна суміш води є важливим чинником для служби залізобетонних елементів будівлі [4]. Посилення корозії індукована насамперед проникнення хлоридів у незабруднених бетону, наприклад, з антіобледенітельних солей, які проникають через бетонне покриття, які руйнують пасивну плівку оксиду, яка зазвичай захищає стали [5,6]. У багатьох умовах впливу основних довгострокових ризик пошкодження залізобетонних виникає з карбонізації викликаних корозією арматури [7,8]. Карбонізація зменшує загальну рН бетону в зоні кришки арматури, в кінцевому підсумку призводить до depassivation стали і подальші за сукупністю корозії [9]. Більшість досліджень для поліпшення властивостей бетонної поверхні зосереджені на контрольованих опалубки проникності. У цих дослідженнях дренажні отвори свердлять і текстильної додається вкладиш на опалубку поверхні. Конкретні зроблені з керованою опалубки проникності: 20 разів меншу площу удар отвір; на 70% більше твердості поверхні молоток Шмідта, 4 рази менше глибини проникнення карбонізації, а також у 5 разів менше глибини проникнення хлоридів, ніж бетон зроблено зі звичайною опалубки [10, 11]. Крім того, в інших дослідженнях на цю тему з'ясовується, що конкретні властивості поверхні може бути покращено за допомогою Zemdrain як опалубки лайнер [12,13]. З цих причин, проникність бетонної поверхні дуже важлива для міцності бетону. Метою даного дослідження було вивчити ефекти вертикальної опалубки проникною, з присоском лайнери, від властивостей поверхні бетону.

2. Методи

2.1. Матеріали і підготовка зразків

Були використані такі матеріали в цьому дослідженні:

* Загальний рахунок: природного піску та подрібненого грубої агрегатів (10 мм макс і 20 мм макс ..).

* Цемент: тип I портландцемент [14].

* Опалубка деревини; Populus чорна деревина з щільністю 0,397 г / [cm.sup.3] і річний шириною 5,69 мм [15].

* Опалубка поверхні вкладишів: тип I геотекстилю (нетканого), який має вагу 500 г / [m.sup.2], міцність на розрив 1260 Н, відрив ділянки 56%, проникнення опору 915 Н, а також з мішковиною і тип II геотекстилю (нетканого), який має вагу 130 г / [m.sup.2], міцність на розрив 208 N, відрив розтягнути на 15%, проникнення опору 190 Н [16] з НЕ мішковиною.

* Змішування води: чиста вода.

Дев'ять бетонні блоки відлили використанням опалубки наведені на рис. 1. Існували немає дренажних отворів або лайнери по трьох з опалубки, щоб використовувати блоки литий з цими опалубки як посилання. Дренажні отвори були зроблені на ті шість поверхонь опалубки. Дренажні отвори з 4-мм на відстані 100 мм були пробурені з боків опалубки [17]. Три з шести опалубки, яка дренажних отворів, були прикріплені типу я геотекстилю та мішковиною лайнерів і три інших, які також мали дренажні отвори, були прикріплені за ...ш, такі вимірювання ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 179 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]