Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » ETFE фольги подушки в дахах і передсердя. (Ethylenetetrafluoroethylene)
13:53
ETFE фольги подушки в дахах і передсердя. (Ethylenetetrafluoroethylene)


ETFE фольги подушки в дахах і передсердя. (Ethylenetetrafluoroethylene)


Будівництво світлопрозорих може бути відповідальним за значний вплив на навколишнє середовище створена в будівлі, що впливають як негативним, так і сприятливим, як здоров'я і сприйняттям водія і пасажирів. Альтернатива традиційним рішенням світлопрозорих були доступні протягом дуже багатьох років, одним з яких є ethylenetetrafluoroethylene (ETFE), сополімер тетрафторетилену і PE, який використовувався протягом останніх 20 років для передсердь та інших скління над головою. Це дослідження розглядає як наслідки ETFE виробництва та його використання в будівлях. Це дослідження розглядає як продуктивність його з точки зору придатності для конкретної мети, а в порівнянні зі склом, поширеною альтернативою. Деякі вбудовані приклади ETFE даху фольги представлені. Зроблено висновок, що плівка ETFE відповідної технології для певних програм потенціалу, зокрема тих, де обсяг простору, великий і високий рівень світла мають важливе значення. ETFE плівки може поліпшити екологічні характеристики будівлі і може знизити загальне навантаження на навколишнє середовище, понесені від будівництва самого процесу і тяжкість будівлі за час свого життя.

Ключові слова: Atria, дахи; навколишнього середовища; подушки ETFE фольги

1. Введення

Вплив будівель на навколишнє середовище також обговорювалися проблеми, з консенсусом в даний момент на продовження будівництва нових будинків віст прагнемо до того, що всі нові будівлі мають мінімальний вплив на навколишнє середовище можливо. Схеми таких як будівництво Науково-дослідний інститут екологічної оцінки Метод BREEAM (для яких Buro Happold є засідателів) сприяли більш широкий інтерес до цих питань, але є ще багато що належить зробити.

Роль будівель і помірною навколишнього середовища, які часто означає виключення зовнішнього середовища для забезпечення відповідної внутрішнього середовища. Тим не менш, можна використовувати позитивні аспекти зовнішнього середовища і забезпечують компроміс між всередині і зовні. Atria часто розглядається в якості посередника між внутрішнім і зовнішнім простором особливо у зв'язку з клімат-контролем. Вони можуть бути використані як елементи дизайну в кліматі адаптації будівель, ті, які намагаються помірної зовнішнього середовища, а не ізолювати її. Робертсон [1] перераховані наступні як особливості клімату адаптації будівель:

* Ефективне природне освітлення;

* Гарна орієнтація;

* Ефективні сонячні радіаційного контролю, а також

* Природною вентиляції.

Побажає дати екологічно чутливі, `здоровий і естетично будівель призвело до збільшення використання скла в будівлях, передсердь і слухові вікна. Однак це може істотно збільшити втілена енергія будівлі і Є багато ситуацій, коли скло не є життєздатним варіантом через геометрії будівлі. Таким чином, безліч альтернатив скла були випробувані, в основному, полікарбонати, але всі вони мали обмежений успіх. Що потрібно від скла ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 234 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]