Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Half-потенціал клітини відображення для оцінки ремонтних робіт на РК структур.
13:35
Half-потенціал клітини відображення для оцінки ремонтних робіт на РК структур.


Half-потенціал клітини відображення для оцінки ремонтних робіт на РК структур.


Раціональне, економічно ефективні стратегії для ремонту і відновлення моста компоненти повинні бути засновані на достовірної інформації про рівень і швидкість зносу. Швидкий, неруйнівних методів, таких як полуелемент потенційних відображення може виявлення та локалізації основною причиною погіршення, локалізованих хлоридно-індукованої корозії арматури і, отже, значно поліпшити якість оцінки стану і ремонтних робіт. Після завершення відновлення належні методи моніторингу повинні бути доступні для контролю його ефективності і довговічності. Ця стаття звіти про успішне застосування та обмеження полуелемент потенціал відображення як методики оцінки після завершення ремонтних робіт. Приклади представлені та обговорені включають традиційні ремонту (заміни хлориду забруднений бетон), електрохімічна хлориду видалення (ECR), електрохімічна realkalization (ER) і застосування поверхні застосовуються інгібітори корозії. Показано, що у зв'язку з можливою зміною опору і рН конкретне рішення пір індукованих ремонтні роботи, правильної інтерпретації полуелемент потенційні показання після ремонтних робіт вимагає точного знання про механізм захисту від корозії ремонт стратегії і солідний досвід у полуелемент потенційних відображення на RC-структур. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: міст палуби, хлорид видалення; корозії механізму; Інгібітори; Потенційні картування; Realkalization; відновлення; підструктур.

1. Введення

Корозія підкріплення через потрапляння хлоридів з морської води або з антіобледенітельних солей є головною причиною передчасного виходу з ладу і серйозного збитку залізобетонних конструкцій. Висока концентрація хлоридів у бетонне покриття, в результаті depassivation, локалізовані порушення захисної пасивної плівки з арматури. Ця ситуація являє собою високу корозійну ризику в іншому випадку звук структур; корозії стає можливим в присутності кисню та вологість на поверхні сталі. Таким чином, важкі корозії зазвичай відбувається, коли змінний сушки / змочування циклів відбувається. Хлорид-індукованої корозії сталі в бетоні (принаймні на перших порах) характеризується дуже локалізовані атаки (рис. 1) з розвитком активної / пасивного макроелементи (рис. 2) [1]. Співіснування unattacked (пасивна) і роз'їдають областях в тій же формі мережі арматури короткого замикання гальванічного елемента з високою корозійною ток [I.sub.corr] на активній області. Втрати в перетинах до 1 мм / рік були знайдені на мосту палуби або рам, не проявляючи на поверхні бетону шляхом сколювання і розтріскування [2,3].

[Цифри 1-2 Ілюстрація опущені]

Відповідно до корозією стан структури, істотно визначається періодом поширення корозії, різні стратегії для ремонту або відновлення можна вибрати [4]: ​​Міцна і економічно ефективних ремонт може бути отримана тільки на основі достовірної інформації про рівень і швидкості погіршення. Half-потенціал клітини відображення було показано, що потужний, швидкий і неруйнівний метод, як в оцінку стану і в ремонтних роботах [1-3,5]. Менше уваги приділялося досі можливих заходів контролю після завершення ремонту або відновлення, хоча (принаймні з точки зору власників) ефективності і довговічності ремонтних робіт повинні бути встановлені. Використання вбудованих датчиків в області відремонтовано структур є однією з можливостей для проведення довгострокового моніторингу. Замість цього, пряму інформацію про стан корозії арматури у відремонтовані ділянки повинні бути отримані протягом розумного масштабі часу після завершення ремонтних робіт. У цьому документі представлена ​​досвід роботи з полуелемент потенційних відображення для контролю ефективності та довговічності ремонтних робіт на РК структур.

2. Експериментальний

2.1. Принцип полуелемент вимірювання потенціалу

Активна і пасивна арматури в бетоні показати різницю в електрохімічний потенціал до 500 мВ провокуючи струму. ...о. В ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 235 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]