Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 14 » Інвестори полюблять південь
10:48
Інвестори полюблять південь



Південний напрямок Ленінградської області завжди подобалося російським правителям. Тим дивніше, що в наш час території на південь від Петербурга поступилися Карельському перешийку левову частку «малоповерхівок». Втім, історична справедливість буде відновлена - принаймні, експерти прогнозують бум будівництва котеджних селищ на півдні Ленобласті.

Південний напрямок Ленінградської області завжди подобалося російським правителям. Тим дивніше, що в наш час території на південь від Петербурга поступилися Карельському перешийку левову частку «малоповерхівок». Втім, історична справедливість буде відновлена - принаймні, експерти прогнозують бум будівництва котеджних селищ на півдні Ленобласті.

Ще в минулому році експерти ринку заговорили про майбутнє «освоєнні півдня». Причина проста: не дивлячись на здаються гігантськими цифри 85 000 квадратних кілометрів - а саме стільки займає Ленінградська область - ділянки на Карельському перешийку, придатні під житлове будівництво, стали просто закінчуватися. Вартість решти ділянок змусила інвесторів звернути свої погляди на південь, де до цих пір можна купити будинок за ціною сараю в Зеленогорську або Всеволожську.

Сьогодні все частіше йдеться про те, що землі на південь від Петербурга недооцінені. «З розвитком транспортного сполучення, з будівництвом Західного швидкісного діаметра, недооцінений південь буде користуватися дедалі більшим попитом, - каже Олег Гайворонський, директор з продажу та маркетингу інвестиційної компанії« Павловський Посад ». - До того ж, узгодити всі необхідні документи з державними органами на півдні зараз дещо простіше, ніж на півночі ».

Один з плюсів південного напряму - клімат. Півднем активно цікавляться москвичі, які відіграють істотну роль на ринку заміської нерухомості Ленінградської області. Крім того, близько 40% петербуржців проживають саме в південній частині міста - а значить, всі вони є потенційними покупцями заміської нерухомості в цьому напрямку.

«Останнім часом у південному напрямку помітно активізувалося пропозицію різних ділянок під забудову. Поки це тільки певні зони, що локалізуються біля великих районних центрів з найбільш розвиненою інфраструктурою і транспортною забезпеченістю. Такими є землі навколо Гатчини, Стрельни, Петергофа, Ломоносова, - розповідає начальник відділу заміської нерухомості департаменту маркетингу корпорації «Петербурзька Нерухомість» Ольга Трошева. - Ситуація, що склалася дозволяє припустити, що в даному напрямку може виникнути ряд нових проектів селищ, проте складно прогнозувати терміни, тому що на даному етапі для багатьох ці землі також привабливі для інвестування, багато ділянок можуть дотримуватися ».

Щоправда, обласна влада вважають, що цей інтерес - всього лише наслідок збільшення інтересу до малоповерхового будівництва в області в цілому. «На сьогоднішній день важко сказати, яке з напрямків в Ленінградській області розвивається інтенсивніше, - вважає голова обласного Комітету з будівництва Сергій Абрамчик. - Будівельники і інвестори все більш активізуються. Зрозуміло, обсяги житлового будівництва по області сильно різняться - сьогодні найбільше малоповерхові будинки будують у Всеволожську, Виборзька, Приозерске, Ломоносовському, Тосненському районах і в Гатчині. А от темпи розвитку малоповерхового житлового будівництва в цілому в кожному муніципальному освіту практично однакові ».


Категорія: Як купити чи продати | Переглядів: 376 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]