Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 11 » Яблунева плодожерка
10:59
Яблунева плодожерка



Перші гусениці цього шкідника найлютішого наших садів з'являються в умовах області, як правило, через 15-20 днів після цвітіння ранніх сортів яблуні. Вони впроваджуються в плоди, прокладають ходи в м'якоті до насінної камері, виїдають кілька насіння, виходять назовні, перебираються на інший плід. Кожна гусениця пошкоджує зазвичай три зав'язі. Дорослі знову заляльковуються, даючи початок новому поколінню.

Перші гусениці цього шкідника найлютішого наших садів з'являються в умовах області, як правило, через 15-20 днів після цвітіння ранніх сортів яблуні. Вони впроваджуються в плоди, прокладають ходи в м'якоті до насінної камері, виїдають кілька насіння, виходять назовні, перебираються на інший плід. Кожна гусениця пошкоджує зазвичай три зав'язі. Дорослі знову заляльковуються, даючи початок новому поколінню. У нашій зоні яблунева плодожерка розвивається у двох-трьох поколіннях. Як же з нею боротися?

У травні треба накласти на дерева ловчі пояси, які необхідно перевіряти і чистити через кожні 10 днів. Хороші результати дає застосування светоловушек, пасток з компотом, квасом, інші зброджені напої. Якщо є феромонні пастки, їх обов'язково потрібно розвісити в саду з розрахунку 3 штуки на 10 дерев. Як тільки служба сигналізації прогнозів повідомить про відродженні гусениць, сад треба обприскати біопрепаратами: лепідоцид, дендробаціллін, бітоксибациллін. З хімічних препаратів для застосування в колективних садах і присадибних господарствах дозволені карбофос, бензофосфат, кілзар. З народних засобів можна скористатися настоєм помідорної бадилля з додаванням дьогтю з розрахунку 2 столові ложки на 10 літрів води або настоєм часнику з перцем у пропорції 100 грамів часнику, 100 грамів перцю, 10 літрів води. Обробку саду проти плодожерки потрібно проводити через 7-10 днів, змінюючи препарати.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 630 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]