Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Ягода-малина, ти нас вилікувала
22:59
Ягода-малина, ти нас вилікувала



Малину рекламувати в якості лікарської рослини немає сенсу, бо це вже істина незаперечна. Про її цілющі властивості люди знали в далекі часи. До сказаного можна лише додати, що в ній шляхом аналізів знайдені яблучна, цитронова, саліцилова кислоти, пектинові сполуки, дубильні речовини, рибофлавін, фітонциди, легкі масла, що й зумовлює її лікувальні властивості.


Малину рекламувати в якості лікарської рослини немає сенсу, бо це вже істина незаперечна. Про її цілющі властивості люди знали в далекі часи. До сказаного можна лише додати, що в ній шляхом аналізів знайдені яблучна, цитронова, саліцилова кислоти, пектинові сполуки, дубильні речовини, рибофлавін, фітонциди, легкі масла, що й зумовлює її лікувальні властивості. У молодому листі аскорбінової кислоти більше, ніж у ягодах, а в сушених ягодах в 14 разів саліцилової кислоти більше, ніж у свіжій малині. Тому за старих часів для лікувальних цілей малину заготовляли шляхом сушіння, ми ж намагаємося протирати її з цукром, закочувати НЕ стерилізуючи, щоб зберегти вітаміни, і втрачаємо цілющу силу, бо потрібно малину сушити або ж варити з неї варення.

Використовують малину як потогінний, в'яжучий, протизапальний вітамінний засіб при захворюваннях простудного походження, при грипі, аденовірусних недугах, ангіні, інфекційних і виразкових хворобах. Як в'яжуче засіб малина застосовується при хворобах шлунка, як вітамінний - при хворобах печінки. Як же конкретно застосовувати малину в лікувальних цілях? Потрібно взяти 1 столову ложку листя малини, залити їх склянкою окропу і настояти 10 хвилин. Пити настій слід по склянці 3 рази на день, за 30 хвилин до їжі. При застуді краще використовувати сушені ягоди. 3-4 ложки такої сировини, склянку окропу настоюють 2 години, п'ють замість чаю по 3-4 склянки на добу.

Клінічні дослідження показали, що малина діє ефективніше в суміші з іншими рослинами Для лікування дихальної системи листя малини разом з квітконосні стеблами вересу звичайного, квітами бузини чорної, листям подорожника великого, квітами липи, травою м'яти, взятих у такій пропорції 2:3:2: 3:2:3:2:3 допомагають людині бистроподнятьсяна ноги. Три столові ложки цієї суміші потрібно залити склянкою окропу, настояти 10 хвилин. Настій необхідно приймати по 1 склянці 2-3 рази на день. Здавна в народі користуються як потогінний засобом відваром однорічних стебел малини, гілочок вишні і гілочок смородини в пропорції 1:1:2. Дві столові ложки подрібненої суміші кип'ятять у склянці води 10 хвилин, настоюють годину, п'ють 2-3 склянки на добу. Дуже корисно з профілактичною метою взимку і навесні пити настій листя малини, квітучих стебел лісової суниці, трави меліси, материнки звичайної у співвідношенні 2:3:2:2. Дві столові ложки суміші потрібно залити склянкою окропу, настояти 20 хвилин, пити по 2-3 склянки замість чаю. Такий напій добре втамовує спрагу, додає бадьорості, підвищує працездатність. Як потогінний засіб часто застосовується і такий збір: узяті в рівній пропорції плоди малини, листя мати-й-мачухи, трава материнки. Пити відвар потрібно гарячим по 1 / 2 склянки 3-4 рази на день. Відвар ягід у пропорції 30:200 потрібно застосовувати на ніч по 2 склянки відразу, як сильне потогінний засіб. Якщо ж у вас авітаміноз, візьміть у рівній кількості плоди малини та шипшини, запарте в термосі і пийте по 1 / 3 склянки 3-4 рази на день. Для полоскання горла добре використовувати відвар квітів малини, приготовлений з розрахунку 20 г сировини на склянку окропу, приймати його слід і в усередину по 1 столовій ложці 3 рази день. Готують з малини і мазі для лікування хвороб шкіри - вугрів і прищів. Для цього беруть свіже листя, розтирають їх до кашки, видавлюють з неї сік. 1 частина соку і 4 частини свіжого коров'ячого масла розтирають до однорідної маси і наносять на уражені місця. Можна при угрістой шкірі робити з розтертих на кашку листя на 10-15 хвилин маску.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 385 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]