Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 15 » Як без зайвих питань зробити ремонт житла самостійно?
11:04
Як без зайвих питань зробити ремонт житла самостійно?



Коли-небудь кожен, незалежно від роду своєї діяльності, стикається з проблемою облаштування своєї квартири, створення інтер'єру. Зрозуміло чому, зовсім не кожен може собі дозволити звернутися до професійних дизайнерів. У цьому випадку нічого не залишається, як створити красу своїми руками.


Коли-небудь кожен, незалежно від роду своєї діяльності, стикається з проблемою облаштування своєї квартири, створення інтер'єру. Зрозуміло чому, зовсім не кожен може собі дозволити звернутися до професійних дизайнерів. У цьому випадку нічого не залишається, як створити красу своїми руками.

 
Новачкові може здатися, що ремонт квартир елементарна справа: наклеїв шпалери, пофарбував підлоги, меблі - по кутах, в загальному, пара днів роботи. Але, розбираючись в області оформлення житла, дизайну інтер'єру з'являється кілька питань: які предмети інтер'єру необхідні? Скільки цих предметів потрібно? Куди їх поставити? Де краще відпочивати, обідати, працювати і т. д.? Правильні відповіді на свої запитання в 90 відсотках випадків можна знайти шляхом численних спроб і помилок, затягуючи ремонт будинку на місяці. Якщо Вас не влаштовує такий стан справ, ви зможете або найняти архітектора або дизайнера за n-е кількість доларів, або дочитати цю статтю до кінця і здійснити ремонт квартири, не наступаючи на чужі граблі.

Отже, щоб запланувати дизайн інтер'єру та дизайн квартир потрібно зробити так, щоб житло подобалося його господарям. Радимо слідувати базовим правилам дизайну:

Правило № 1: Максимізація функціональності. Тобто все в житло, починаючи від порога і вхідних дверей, закінчуючи журнальним столиком і картиною на стіні, має максимально працювати на господаря дому, бути доцільно. Отже, створювати дизайн квартири має бути так, щоб в ній зручно було робити те, для чого вона призначена. Ось деякі «стандартні» функції, про які необхідно задуматися в першу чергу:

 

    
* Виконання навчальної чи професійної роботи, роботи з захоплень;
    
* Приготування та прийом їжі;
    
* Відпочинок;
    
* Спілкування, обмін інформацією;
    
* Виховання та догляд за дітьми;
    
* Сон;
    
* Гігієнічні процедури;
    
* Зберігання предметів

Правило № 2: Спочатку - функціональність, а потім - естетика. Отже, у вас в будинку не повинно бути присутнім все гарне на вигляд, але незручне, непотрібне, непрактично. Скажімо, якщо ви в своєму кабінеті плануєте писати картини маслом або проводити всілякі хімічні досліди, то при дизайні інтер'єру кабінету не варто проводити встановлення дорогого покриття для підлоги, як би воно привабливо там не виглядало. Або, наприклад, якщо, роблячи ремонт ванної в маленькій квартирі, встановити дорогу величезну ванну з гідромасажем, а замість умивальника, через брак місця, поставити пральну машинку, то вранці буде необхідно чистити зуби або на кухні, або стоячи ногами в цій ванні, що, погодьтеся, не дуже зручно.

Це правило ще відноситься навіть до таких речей, як скульптури, вази, картини та інші твори мистецтва. Вони, не маючи практичного призначення, здатні задовольняти потреби людини в естетичному наповненні квартири, вносити родзинку в інтер'єр або приховувати його недоліки.

Правило № 3: Параметри речей повинні відповідати параметрам житла. Вибір дизайну будинку буде залежати не тільки рівня його функціональності, але і від технічних параметрів, таких як: ступінь і характер освітленості, загальні розміри житла, розміри приміщень, захищеність від кліматичних умов даної місцевості. Тому при облаштуванні приміщення необхідно не забувати, що їх естетичність і функціональність опосередковано залежать від усіх цих факторів і перебувають з ними у взаимовлияющих зв'язку. Скажімо, в кімнаті, де він займає половину площі, симпатичний і зручний диван буде виглядати не кращим чином.

Описані правила залишаються основою формування дизайну квартири, а якщо їх грамотно застосувати, то упорядковане і затишне житло вам гарантовано.


Категорія: Облаштування | Переглядів: 358 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]