Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 19 » Як правильно будувати котедж
13:42
Як правильно будувати котедж



Кожен міський житель мріє побудувати заміський будиночок. Комфорт і затишок, неповторний мікроклімат, чисте повітря і все це далеко від великого, загазованого мегаполісу. Там де тихо і спокійно.


Кожен міський житель мріє побудувати заміський будиночок. Комфорт і затишок, неповторний мікроклімат, чисте повітря і все це далеко від великого, загазованого мегаполісу. Там де тихо і спокійно.

Як правильно побудувати власний будинок - ось про це ми і поговоримо в цій статті. Перед початком будівництва потрібно чітко розуміти призначення заміського будинку.

Заміські споруди можна розділити на будинки для постійного проживання, на дачні споруди, котеджі. У більшості випадків котеджі призначені для сезонного проживання. Природно є можливість проживання та у зимовий період. Деякі конструкції будівель достатньо морозостійкі, можуть витримувати температури до - 25 С.

У першу чергу при будівництві котеджу треба брати до уваги склад приміщень та архітектурний вигляд будинку. Звичайна загальна площа котеджу складає близько 100-150 кв. метрів. Причин, за якими жителі великих міст будують котеджі на земельних ділянках безліч. Це і прагнення єднання з природою, бажання проводити свій вихідний, відпустку, літо далеко від міського шуму.

Приступити до будівництва котеджу Ви можете прямо сьогодні. При правильному архітектурно-планувальному рішенні у поєднанні з пейзажем ділянки і рельєфу місцевості Ваш котедж об'єднає в собі неповторне природну чарівність заміського житла і комфорт міської квартири. Перед початком будівництва котеджу на ділянку виїжджають фахівці, щоб вивчити рельєф місцевості, грунту, доріг наявність інженерних комунікацій. Також фахівці дадуть докладну консультацію по розташуванню допоміжних будівель і самого заміського будинку.

Кліматичні умови також відіграють важливу роль при будівництві котеджу. Геофізичні показники, сонячна радіація, вітер, ожеледиця, показники вологості та температури повітря, все це впливає не тільки на вибір технології будівництва, але і розташування приміщень в котеджі.

Також необхідно при виборі планування будинку враховувати демографічний і кількісний склад сім'ї. Необхідно пам'ятати, що за нормативами обсяг повітря для фізіологічних потреб складає 25-38 куб. метрів на одну людину.

Виходячи з цих нормативів потрібно і проводити розрахунок площ холів, спалень і інших приміщень заміського будинку. Треба пам'ятати, що від довговічності основних несучих конструкцій залежить загальний термін служби допоміжних будівель, котеджів, заміських будинків. Основні несучі конструкції приміщень - це стіни, покрівля, перекриття і фундаменти.


Категорія: Будівництво | Переглядів: 744 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]