Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 11 » Калейдоскоп Вашого саду
09:51
Калейдоскоп Вашого саду



Підщепи і щепи перед щепленням миють і очищають, але роблять щеплення тільки сухі компоненти і в суху погоду.

Підщепи і щепи перед щепленням миють і очищають, але роблять щеплення тільки сухі компоненти і в суху погоду.

Роботи щодо щеплення кожної рослини повинні проводитися в мінімально короткий відрізок часу, щоб уникнути окислення зрізів та їх підсихання.

Зазвичай щеплення роблять у період активного сокоруху, коли починають набухати бруньки, перед їх розпусканням.

Для кращої приживлюваності компонентів зріз на привої потрібно робити навпаки нирки, тому що вона сприяє регенерації.

Щоб перевірити рівність зрізу, потрібно гребінь леза ножа докласти до його поверхні і подивитися на світ.

Якщо пагони, призначені для щеплення, зберігалися певний час, то їх необхідно поставити у воду на 5-6 годин.

Щеплення можна проводити в саду і в приміщенні за столом. Всі рани підщепи та прищепи обмазують садовим варом після обрізки прищеплений компонентів.

Створенню сприятливих умов і кращої приживлюваності щеплень сприяє обв'язка навколо них кульків з плівки або паперу із закладкою туди зеленої трави - під ними в такому випадку створюється режим підвищеної вологості і температури. Зав'язують кульок тільки з нижньої сторони.

Якщо прищеплений деревця знаходяться в періоді плодоношення, то перещеплення краще робити не в перший рік, а в другій-третій, щоб різко не порушувати співвідношення підземної і наземної частин. Перещеплення починають з верхньої частини крони і кінчають нижньої. Тимчасово залишають тонкі обростають гілки.

При закладці багаторічних насаджень їх краще розміщувати по довжині ділянки з півночі на південь або північного сходу на південний захід. При такій посадці вони більш рівномірно висвітлюються сонцем протягом доби, завдяки чому урожай менше пошкоджується грибковими захворюваннями, якісніше плоди.

Далеко не в кожного власника присадибної ділянки або колективного саду, городу є ваги. Тим не менш, всі рецепти з приготування робочих розчинів отрутохімікатів, добрив наводяться у вагових одиницях, що створює труднощі в роботі. Тому слід користуватися порівняльними даними ваги, використовуючи склянку, сірникову коробку, ложку. В одному десятилітровому відрі поміщається кілограмів: землі дернової - 12, землі компостної - 10, золи - 5, гною - 12, свіжого коров'ячого гною - 9, перегною - 8, сухого торфу - 5.

В одній столовій ложці (грамів): деревної золи - 8, вапна-пушонки - 9, калімагнезія - 10, сечовини - 12, калійної селітри - 18, сірчанокислого натрію - 17, сульфату амонію-- 14, гранульованого суперфосфату - 16, порошкоподібного суперфосфату - 17, удобрительной овочевої суміші - 14, фосфоритного борошна - 18, хлористого калію - 14.

У сірниковій коробці (грамів): аміачної селітри - 18, борної кислоти - 13, залізного купоросу - 17, деревної золи 8-10, вапна-пушонки - 10, калійної солі - 20, сечовини - 16, мідного купоросу - 16, нітрофоски - 14, суперфосфату -
10-12, сульфату амонію-- 13, суперфосфату гранульованого - 20, солі кальцинованої - 12, сірки меленої - 13, хлористого калію - 16, хлорокиси міді - 7, цинку сірчанокислого - 28, хоміціна - 14.

За пів-літровій банці (грамів): цукру - 420, солі кухонної - 650, оцту - 500.

У склянці ємністю 250 сантиметрів кубічних (грамів): великої цукру - 200, солі - 325, оцту - 250. У склянці 200 сантиметрів кубічних: меду - 280, родзинок - 172, смородини чорної - 164, ожини - 152, малини - 145, агрусу - 168, суниці - 120, вишні - 152, журавлини - 116.

Вчені підрахували, що північні схили навесні і восени отримують прямої сонячної радіації на 17-24 відсотка менше, а південні - на 5-18 відсотків більше, ніж спокійні ділянки, тому на них потрібно садити культури з урахуванням вимоги до температурних режимів. Схід сніжного покриву на північних схилах запізнюється в порівнянні з південними в середньому на 11 днів. Різниця в сумі денних температур за період з температурою повітря більше 10 градусів між північними і південними схилу ми в середньому складає 600 градусів. Період вегетації рослин на ділянці північних схилів може зрости на 12 днів, а на південних схилах, навпаки, скоротитися на 8 днів в порівнянні з пологим місцем.

Скільки робочого розчину отрутохімікатів потрібно підготувати, щоб вистачило в самий раз? Це питання постає перед кожним садівником, коли він починає готуватися до обприскування дерев проти шкідників. Щоб не було у садівника в одному місці густо, а в іншому порожньо, потрібно скористатися такими розрахунками: норма витрати робочої рідини на молоде дерево становить 2 літри, на плодоносну високоросла - 10, на кущ смородини - 1,5, на кущ агрусу - 1 , на 10 кущів малини - 2, на 10 квадратних метрів полуниці - 1,5 літра.

У практику все ширше входить підживлення рослин мікроелементами: борною кислотою, марганцем, сірчанокислим цинком, молібденовим амонієм, залізним купоросом, сірчанокислим магнієм. Норма витрати кожного препарату на 10 літрів води становить 8-10 грамів, марганцю ж - 3 грами. Для підготовки робочої рідини перераховані препарати потрібно розчинити окремо, процідити через марлю, складену в декілька шарів, а потім змішати в загальній посуді і довести об'єм води до потрібної кількості.



Категорія: Ландшафт | Переглядів: 803 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]