Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Калії регулює накопичення вітамінів
22:15
Калії регулює накопичення вітамінів



Значення калію в житті рослин велике. Він сприяє нормальному перебігу фотосинтезу, накопиченню в рослинах, а значить і в плодах, Сахаров і вітамінів, покращує їх лежкість, надає красиве забарвлення.


Значення калію в житті рослин велике. Він сприяє нормальному перебігу фотосинтезу, накопиченню в рослинах, а значить і в плодах, Сахаров і вітамінів, покращує їх лежкість, надає красиве забарвлення. В умовах хорошого калійного живлення рослини краще переносять засуху, зимові холоди, підвищується їх стійкість до хвороб. Щоб забезпечити стовбур рослин калієм, туки потрібно вносити в зону розташування кореневої системи, тому що в цього елемента низька міграційна здатність. Особливо потребують застосування калійних добрив піщані грунти, супіски та заплави. При посадці плодових дерев калій на ділянках з такими грунтами просто незамінний. Тому калій хлористий обов'язковий в арсеналі садівника. Це добриво придатне під будь-які культури. Найкраще його вносити восени, але якщо такої можливості немає, то раціонально використовувати і навесні. У посадочні ями його кладуть по 100-150 грамів під плодові дерева і по 30-50 грамів під ягідні чагарники. При осінній підгодівлі калій хлористий вносять по 20-50 грамів на 1 квадратний метр пристовбурного кола в залежності від віку дерева, ягідних чагарників - 20-30 грамів на 1 квадратний метр.

Промисловістю випускається і концентроване високоефективне добриво калій сірчанокислий або сульфат калію. Він особливо ефективний на легких супіщаних і торф'яних грунтах. При посадці саджанців його вносять у грунт з розрахунку 150-200 грамів на яму, а під чагарники норми становлять 50-60 грамів. Для суниці потрібно використовувати сірчанокислий калій під перекопування грунту з розрахунку 30-40 грамів на квадратний метр.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 381 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]