Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Кількісна оцінка пошкоджень бетону з акустичної емісії.
13:44
Кількісна оцінка пошкоджень бетону з акустичної емісії.


Кількісна оцінка пошкоджень бетону з акустичної емісії.


Збиток оцінки конструкційного бетону з бетонних зразків розроблений, поєднуючи акустичної емісії (АЕ) вимірювання з пошкодженням механіки. Діяльності А. Е. конкретного зразка при одноосьовому стисканні тест кількісний аналіз, заснований на теорії швидкості процесу. А. Е. діяльності при стисненні дуже висока від низького рівня стресу в конкретний зразок, яка містить число мікротріщин. На відміну від цього, А. Е. діяльності бетон залишається на низькому рівні до майбутнього остаточного провалу. Ця невідповідність діяльності А. Е. кількісно оцінити за курсом. Емпірично було підтверджено, що швидкість істотно пов'язана з обсягом пір, який відповідає за збитки в бетон. Потім, пошкодження кількісно визначені пошкодження механіки. Зіставляючи швидкість зі збитком параметр, кількісна оцінка збитків не пропонується. Застосування процедури підтверджується у конкретних зразків контрольованих пошкодження через заморожування і відтавання. Крім того, процедура застосовується до конкретно-кернів, взятих з існуючого моста. Результати показують, що пошкодження бетону в поточному (початкового) стану може бути легко оцінена по А. Е. Аналіз швидкості процесу, не знаючи вихідного стану бетону при будівництві. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: кількісний збиток; акустичної емісії, А. Е. діяльності; стиск; бетонного ядра, аналіз швидкості процесу

1. Введення

Неруйнівний оцінки (ТСО) та діагностичних методів для конкретних структур останнім часом користується великим попитом для проведення технічного обслуговування. Це пов'язано з тим, що бетонні конструкції вже не вимагають технічного обслуговування. У всьому світі, збільшення віку та пошкоджені структури в кінцевому рахунку призводить до необхідності ремонту та модернізації бетонних конструкцій. До ремонту і відновлення, перевірки структур в службі по суті потрібна. З цією метою методів неруйнівного контролю для оцінки поточного стану залізобетонних конструкцій широко досліджені і практично в стадії розробки.

У бетоні, пошкодження дефекти і тріщини в основному зароджуються через хімічної реакції, механічне напруження і втому. Для оцінки пошкодження бетонних конструкцій в процесі експлуатації, детальний огляд звичайно проводиться шляхом прийняття керна зі структури. Обидва хімічних і фізичних властивостей, як правило, вимірюється. Що стосується механічних властивостей, міцності на стиск і модуль Юнга, як правило, визначається шляхом проведення випробувань одноосьовому стисканні. Ці механічні властивості одержаних потім порівнюються, якщо це можливо, з тими специфікації. Крім того, існують кілька зрілих методи для оцінки механічного пошкодження бетону. З цією метою вимірювання АЕ (акустична емісія) діяльність у одноосьових випробувань стиснення керна був запропонований [1]. Він підтвердив, що О. Є. генерації поведінка тісно пов'язане з наявністю мікротріщин в бетоні [2]. Для аналізу поведінки AE при одноосьовому стисканні, аналіз швидкості процес застосовується в такого роду дослідженнях. У цій роботі, подальшого пошкодження механіки вводиться для оцінки збитку конкретними кількісно. Пошкодження параметр намагався бути оцінена по А. Е. Аналіз швидкості процесу. Застосування ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 243 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]