Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Кислотна атака на цементній основі матеріалів - огляд. Частина 1. Принцип кислої атаки.
14:05
Кислотна атака на цементній основі матеріалів - огляд. Частина 1. Принцип кислої атаки.


Кислотна атака на цементній основі матеріалів - огляд. Частина 1. Принцип кислої атаки.


Зростаючу загрозу для залізобетонних конструкцій кислотної атаки турбує тема все більше значення в більш ніж весь світ. Таким чином, інформація і дані про принцип, ставка фактори і заходи захисту від кислих нападу на цементній основі матеріалів корисні. Суб'єкти частини 1 цієї статті є джерелами кислих середовищах і принцип кислої атаки. Агресивності і ефекти неорганічних і органічних кислот і кислотних забруднювачів повітря, таких як вуглець, азот і оксиди сірки, як повідомляється. Показано, що можливість кислої атаки обумовлена ​​універсальним лужність на цементній основі матеріалів, що робить їх готові партнером в реакцію з кислими видів. Як показано в частині 2 цієї статті, наслідком цього факту є те, що різні типи цементу поводяться в кислому середовищі більш-менш кислому unresistant зв'язуючих.

Ключові слова: кислота, мінеральні, органічні; ставки; агресивності; Погіршення; механізму; хімізм

1. Введення

Важливою властивістю інженерних бетону міцність. Він визначає термін служби бетонних конструкцій дуже значно. Через взаємодії бетону з зовнішнім впливам міцності бетону може опинитися під загрозою і програв. Серед загрозливих факторів, таких як заморожування і відтавання, стирання, корозії сталі, хімічної атаки може погіршитися бетону.

ACI Комітет 201 класифікував хімічні атаки на: (I), кислі нападу; (II) лужних нападу; (III) карбонізації; (IV) хлорид нападу; (у) вилуговування і (VI), сульфат атаки [1]. Тема міцність навіть предметом документів Comite Євро-Міжнародної дю Beton [2,3].

Предметом статті знання і дані про кислих нападу на цементній основі матеріалів. Кислотна атака являє турбує тема все більшого значення у зв'язку з поширенням пошкодження бетонних конструкцій в більш ніж весь світ. Це несприятлива ситуація є наслідком двох факторів:

1. Поширення джерел кислих середовищах вступу в контакт з бетонних конструкцій у зв'язку із зростанням діяльності в містах і промислових районах протягом останніх 20-30 років.

2. універсальний лужність на цементній основі матеріалів (розчини будівельні, бетони і т. д.) кондиціонування їх високої чутливості і вразливості в кислому середовищі.

Таким чином, інформація про механізм і фактори швидкість кислої атаки, здається, дуже корисно для захисту бетонних конструкцій від кислих атаки, і для мінімізації збитків.

Погіршення цементних матеріалів на основі хімічних атак, в тому числі кислі, є взаємодія з агресивним середовищем напали матеріалу. Обидва мають складний характер в залежності від багатьох факторів співпрацює. Зносу є результатом усіх цих факторів.

Через складність і діапазон теми, стаття складається з трьох частин:

* Частина 1: Принцип кислої нападу;

* Частина 2: Фактори швидкості кислої атаки і заходи захисту;

* Частина 3: Методи випробувань.

Суб'єкти частина 1 є джерелами газоподібних і рідких кислих середовищах, принцип кислих напад і його вплив на хімічний напали матеріалу і його результатом деградації.

2. Джерела кислому середовищі

Спектр кислих агресивних середовищ широкий. Ці виникають звичайно в результаті промислових процесів, але навіть може бути пов'язано з містобудівної діяльності. Однак, навіть природних умовах вплив може статися. Вільних кислот в природних водах зустрічаються рідко. Винятки C [O.sub.2] вод і сірчистої та сірчаної кислоти у воді торф. Грунти можуть містити huminous кислот. Деякі органічні й неорганічні кислоти може відбутися в морській воді в результаті бактеріологічного діяльності. Значна кількість вільних кислот в заводи і фабрики можуть бути знайдені. У цих випадках концентрація кислоти, яка входить в контакт з бетонних конструкцій може досягати високих значень. Джерелом кислих середовищах може навіть представляти забруднення повітря газоподібного діоксиду вуглецю, діоксиду сірки та оксидів азоту [4].

Кислотна атака може також виникнути в результаті діяльності бактерій. Це особливо так, коли грунтові води містить двовалентне залізо або відновлених з'єднань сірки. Бактеріальної активності здатна виробляти кислих продуктів, таких як сірководень. Анаеробні бактеріальні дія може розщеплюють білки і вуглеводні присутні в глинах випустити сірководень і метан. Крім того, він може зменшити сульфатів у грунтах, утворюючи сульфід заліза, який у свою чергу, реагують з утворенням сірководню. Сірководню виробленого окислюються анаеробних бактеріальних дій в рамках освіти сірчаної кислоти.

Неминучим партнером хімічного впливу води. Вода діє як розчинник агресивних агентів, то в якості транспортного середовища агресивних речовин і продуктів реакції атаки, то в деяких випадках, як складова відформатований продуктів реакції (наприклад, ettringite). Таким чином, вода в погіршенні процеси повинні бути завжди присутній.

3. Агресивність

Ступінь агресивності кислоти залежить від хімічного характеру аніонів даний час. Сила кислота, її дисоціації ступінь в області рішень і, головне, розчинності солей утворюються залежать від хімічного характеру аніону. Що стосується конкретних кислої атаки, розчинності солей кальцію утворюються має велике значення. З кислих атаки заснований на процеси розкладання і вилуговування зі складових цементної матриці, умов перевезення явищ, таких як постачання агресивних кислих розчинів і осушення продуктів атака має особливе значення для інтенсивності атаки [5-8].

Параметр, який тісно пов'язаний з властивостями кислоти є те, що їх рН досягає значення приблизно на 5 і нижче. Тим не менш, він повинен бути ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 208 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]