Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 18 » Кондиціювання котеджу.
18:31
Кондиціювання котеджу.



Кондиціонування та вентиляція котеджу небагато чим відрізняється від систем, які встановлюються в квартирах з точки зору підтримки оптимальних параметрів. У той же час кондиціювання котеджів є досить складним процесом, тому що необхідно врахувати особливості архітектурного вирішення будинку, параметри електромережі і ще масу нюансів


Кондиціонування та вентиляція котеджу небагато чим відрізняється від систем, які встановлюються в квартирах з точки зору підтримки оптимальних параметрів. У той же час кондиціювання котеджів є досить складним процесом, тому що необхідно врахувати особливості архітектурного вирішення будинку, параметри електромережі і ще масу нюансів, які оптимальним чином зможе розрахувати лише професіонал. Розпочинати роботи з кондиціонування необхідно на стадії проектних робіт, інакше може виявитися згодом, що вона не узгоджена з системами вентиляції або опалення, що призведе до неприємних наслідків. Вибір кондиціонера здійснюється з міркувань зручності і комфортних умов для життя. вибирають, виходячи, насамперед, з міркувань комфорту.

Для котеджів кращим вибором можна вважати мультізональную систему кондиціонування, що складається з одного - декількох зовнішніх блоків. У залежності від виробника і моделі до кожного зовнішнього блоку можна підключити 2 - 30 внутрішніх блоків. Всі зовнішні блоки розміщують, як правило, на даху. Таким чином зберігається зовнішній вигляд будівлі. Зовнішні блоки від внутрішніх можливо встановлювати на відстані 100 метрів і перепад висот може становити 50 метрів. У подібному випадку кондиціонер дозволяє розподіляти повітря по різних поверхах. Мультизональні кондиціонери здатні одночасно працювати в режимах охолоджування і обігріву, що актуально коли вікна виходять на різні сторони. Кожен блок споживає стільки холоду, скільки потрібно на даний момент для підтримки температури. Це дозволяє економити електроенергію.

Економічним варіантом є установка декількох спліт-ситем. Нагадаємо, що сплит система являє собою два блоки, один з яких встановлюється зовні, і один всередині приміщення. Внутрішні блоки, які використовуються для котеджів можуть бути касетними, настінними, канальними. Все залежить від розмірів кімнат, вимог до мікроклімату, інтер'єру. Найбільш оптимальним у котеджному будівництві є спліт системи канального типу, адже в цьому випадку один кондиціонер здатний охолоджувати декілька кімнат. До того ж канальний кондиціонер може подавати свіже повітря в необхідних обсягах з вулиці. Відносним мінусом можна вважати потребу канальних кондиціонерів в підвісних стелях.


Категорія: Будівництво | Переглядів: 390 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]