Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 27 » Кринична вода в тепловому насосі
13:10
Кринична вода в тепловому насосі


Системи з тепловими насосами вимагають малої кількості енергії і дуже зручні для опалення та охолодження, але взимку їм необхідний теплоджерела,


Системи з тепловими насосами вимагають малої кількості енергії і дуже зручні для опалення та охолодження, але взимку їм необхідний теплоджерела, а влітку - хладоісточнік. У деяких регіонах колодязна вода в зимовий час цілком підходить в якості джерела тепла для теплового насоса.

На схемі (рис. 1) представлена проста система з використанням колодязної води для опалення. У процесі обігріву температура води знижується до 5 ° C, після чого її вже не можна вживати. У цій системі в якості джерела тепла можна додатково використовувати сонячну енергію. На схемі показаний похило розташований дешевий колектор, який застосовується для низькотемпературного нагріву, хоча частіше такі колектори встановлюються горизонтально. Влітку тепловий насос забезпечує охолодження; контур опалення перемикають на гаряче водопостачання; в цьому випадку тепловий насос можна використовувати для безпосереднього відбору тепла.
Система з тепловим насосом, що використовує колодязну воду
Рис. 1. Схема системи з тепловим насосом, що використовують колодязну воду (авт. Танака):
1 - колектор; 2 - бак попереднього нагріву води; 3 - подача гарячої води споживачу; 4 - накопичувальний бак, 5 - подача живильної води; 6 - тепловий насос; 7 - колодязь; 8 - підлогова аккумулірующе-випромінює система; 9 - змійовик.

У літній період система гарячого водопостачання може бути повністю забезпечена за рахунок сонячного випромінювання і не потрібно навантажувати тепловий насос. Зараз існують проекти використання теплового насоса в цей період для акумулювання тепла. Передбачається в місцях, де вода не виходить на поверхню, викопати повітряні колодязі і, обладнавши водонепроникним покриттям їх поверхню, створювати акумулятори грунтових вод.

Теги: криниця, теплові насоси


Категорія: Енергозбереження | Переглядів: 595 | Додав: Serhiy | Теги: теплові насоси, криниця | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]