Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 14 » Купівля нерухомості в кредит: комерційна іпотека
11:24
Купівля нерухомості в кредит: комерційна іпотека



На сьогоднішній день багато компаній користуються послугами придбання комерційної нерухомості в кредит. Така система кредитування малого бізнесу називається комерційною іпотекою. Зазвичай цю послугу використовують компанії малого бізнесу (або ж середнього), яким необхідно придбання приміщень виробничого або комерційного типу

На сьогоднішній день багато компаній користуються послугами придбання комерційної нерухомості в кредит. Така система кредитування малого бізнесу називається комерційною іпотекою. Зазвичай цю послугу використовують компанії малого бізнесу (або ж середнього), яким необхідно придбання приміщень виробничого або комерційного типу (склади, офіси, магазини і т.д.). Дана кредитна програма дає можливість підприємцям отримувати додаткові кошти від куплених в кредит комерційних приміщень, при цьому відпадає необхідність забирати з бізнесу кошти для придбання необхідної нерухомості. Переваги, які дає комерційна іпотека, видно тоді, коли компанія отримує від укладеного договору більше грошей, ніж витрачає на погашення кредитних відсоткових ставок.

При іпотечному кредитуванні комерційному нерухомість, яка була куплена на гроші, надані кредитною програмою, може виступати в якості застави цього ж кредиту. Така можливість є однією з особливостей комерційної іпотеки. У ролі застави також можна використовувати і будь-яку іншу нерухомість, що складається у власності позичальника. Програми іпотечних комерційних кредитів, які діють в Петербурзі та Москві, дозволяють вважати заставою при кредитуванні комплекси, будинки, виробничі приміщення, якщо в позичальника є на них права власності.

Між процесами надання звичайного іпотечного кредиту фізичним особам та надання комерційного іпотечного кредиту є багато однакових етапів. Перед прийняттям рішення про те, чи видавати комерційний іпотечний кредит, банк з'ясовує рівень платоспроможності позичальника, нерухомість оцінюється і страхується. Початковий внесок при отриманні кредиту становить 20-30 відсотків. Відомо, що комерційна нерухомість є відмінним інструментом заробітку для її власника. Цей чинник - причина того, що у комерційній іпотеці процентні ставки вищі, ніж у житлової іпотеки.

Для отримання комерційної іпотеки потрібно дотримання таких умов:

    * Щорічні виплати кредитних ставок - від 12 до 30 відсотків;
    * Здійснення обов'язкового податкового страхування;
    * Комерційна іпотека видається на термін 10 років;
    * Перший внесок - 20-30 відсотків від ціни нерухомості, що купується;
    * З банком можна укласти домовленість на здійснення виплат за певним графіком.

Позитивні сторони комерційної іпотеки:

    * Бізнес компанії починає швидше розвиватися;
    * Можна не забирати гроші з бізнесу, при цьому отримувати прибуток на взятій в іпотеку нерухомості;
    * Виплати іпотеки входять до переліку витрат компанії, а це дає можливість виробляти оптимізацію податкових виплат.

Якщо порівнювати програми комерційних іпотечних кредитів у країнах Заходу та Росії, то на Заході вони більш розвинені. Справа в тому, сто в цих країнах на високому рівні розвитку перебувають малий і середній бізнес, а самі компанії надають офіційні декларації доходів. У результаті цього банкам потрібно значно менше часу, щоб перевірити платоспроможність компанії при наданні їй послуг кредитування малого бізнесу. Зазвичай компаніям в західних країнах і фізичним особам цих країн отримати іпотечний комерційний кредит досить легко.

Рівень розвитку комерційної іпотеки в Росії значно нижче. Її повільний розвиток обумовлено тим, що банки не дуже приязно ставляться до представників середнього та малого бізнесу, і, як результат, їм буває остаточно складно скористатися програмою комерційної іпотеки.

Нерухомість, яку ви збираєтеся купувати, але ще не купили, не можна використовувати як заставу по комерційній іпотеці. Про це йдеться у федеральному законі «Про іпотеку». У такому разі через договір про купівлі / продажу продавець повинен передати покупцеві права власності на нерухомість. Після цього банк зможе при видачі іпотечного комерційного кредиту використовувати дану нерухомість як застава. При цьому не всі продавці погоджуються продавати нерухомість на таких умовах.

Але для отримання кредиту можна закласти і вже існуючу у володінні позичальника нерухомість. Хоча такий шлях підходить тільки для власників великого бізнесу, тобто тим, у кого є можливість закласти свою нерухомість для отримання комерційного іпотечного кредиту. Але, не дивлячись на це, саме власники малого бізнесу та середнього бізнесу, які орендують виробничі приміщення, не маючи в розпорядженні своєї нерухомості, мають найбільш гостру необхідність у використанні комерційної іпотеки.

У силу описаних вище причин, майже всі російські підприємці, які звертаються до послуг комерційної іпотеки, - це власники великого бізнесу. А учасники малого бізнесу не розпоряджаються нерухомістю, яку могли б закласти при взятті кредиту. У результаті, комерційне іпотечне кредитування не розкриває всі свої можливості і в нашій країні розвивається дуже повільно.


Категорія: Як купити чи продати | Переглядів: 605 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]