Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 11 » Кущ виростає з верхівки втечі
12:42
Кущ виростає з верхівки втечі



Чи спостерігали ви коли-небудь, як розмножується малина, якщо людина не перешкоджає її природним особливостям, не примушує жити за своїми законами, а дає можливість рости по природним законам природи. Крім розмноження нащадками, що з'явилися від кореневої системи, малина плодиться завдяки укоріненню верхівок стебел. Під час вегетації


Чи спостерігали ви коли-небудь, як розмножується малина, якщо людина не перешкоджає її природним особливостям, не примушує жити за своїми законами, а дає можливість рости по природним законам природи. Крім розмноження нащадками, що з'явилися від кореневої системи, малина плодиться завдяки укоріненню верхівок стебел. Під час вегетації зростаюча верхівка пагона пригинається до землі, відбиває кореневу систему в місці дотику з грунтом, хапається за неї цупко, з вегетативних бруньок утворює вертикальний втечу. Через не яке час дугоподібний материнський втечу, що дав життя новому зеленому суті, відмирає, бо водою і поживними речовинами утворився кущ вже живлять власне коріння.

Саме цю особливість малини та ожини можна використовувати для швидкого розмноження полюбився сорти, що не заважає зростанню і розвитку інших пагонів. Як же краще виростити малинник таким методом? У молодих зростаючих пагонів нульового порядку довжиною 40 сантиметрів прищипують верхівку, нижче розташовані вегетативні верхні нирки пробуджуються і досить швидко ростуть, утворюючи бічні пагони першого порядку. Коли вони досягнуть 15-20 сантиметрів, їх можна знову прищипнуть і дочекатися нових бічних пагонів другого порядку, які можна потім пришпилити нижче поверхні грунту і присипати землею. Глибина присипки повинна становити 8-10 сантиметрів. Поливаючи регулярно горбок грунту, садівник створить хороші умови для коренеутворення, і незабаром пришпилених верхівка пагона вкорениться. Прищипування можна збільшити коефіцієнт розмноження від одного отводка до 8-9. Але формування необхідно закінчувати у першій декаді липня і не спізнюватися з присипкою землею пагонів останнього порядку розгалуження, щоб вони встигли вкоренитися. При цьому верхню бруньку пагонів потрібно вивести назовні і прикріпити у вертикальному положенні. З утворенням приросту і кореневої системи материнську гілку не відокремлюють від куща, а відрізають восени при викопке після листопаду. Викопані верхівкові відводки формують, обрізаючи залишки материнської гілки, занадто довге коріння і скорочуючи наземну частину до 15 сантиметрів. Потім обробляють коріння земляний базікою і висаджують на постійне місце, закладаючи новий малинник. Такий метод називається природним вегетативним розмноженням. Він притаманний суниці, яка утворює вуса, костяниці, здатної розмножуватися за допомогою батогів.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 394 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]