Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 26 » Лита перегородка
13:47
Лита перегородка


Литі перегородки влаштовують з бетону, шлакобетону, гіпсокартону, опілкобетона і т.п.


Литі перегородки влаштовують з бетону, шлакобетону, гіпсокартону, опілкобетона і т.п.

Литі перегородки не згорають, але важкі. Їх найчастіше влаштовують в цегляних, кам'яних, бетонних будинках. Товщина перегородок складає 5 ... 15 см. Гіпсоопілочние перегородки іноді встановлюють в дерев'яних будівлях. Ставлять їх обов'язково на фундаменті або на балці. Для додання міцності перегородок на них ставлять металевий або дерев'яний каркас. Каркас розташовують між стінами або стелею і балкою і закріплюють. За наявності в перегородці дверей коробку для неї ставлять між 2-ма стійками і прибивають цвяхами. Стійки треба добре закріпити і пов'язати їх з арматурою, яку кріплять до каркаса. Арматура може бути дерев'яною з ошкуренних вербових прутів, ошкуренних і розколотою ліщини або із сталевих прутів і дроту діаметром 3 ... 6 мм. Розташовувати її слід вертикальної або горизонтально з кроком 15 ... 25 см або у вигляді кліток з осередками від 15х15 до 25х25 см. У місцях перетину будь-яку арматуру слід скріпити дротом.

Опалубку виготовляють з дощок, фанери, ДВП. Опалубку олифят або фарбують, тому що від вогкості вона швидко приходить в непридатність. Низька опалубка зручніше для заливання, але допустима її висота може становити 1,5 м. Щоб опалубка легше знімалася з перегородки, її змащують мильною емульсією, машинним маслом, тавотом і т.п.

Масу для заливки беруть такої консистенції, щоб вона легко лилася. Масу на гіпсовому в'яжучому слід готувати невеликими порціями і вживати в справу не пізніше 6 хв після приготування. У опалубку її наливають шарами заввишки не більше 20 см, ретельно ущільнюючи штикуванням.

У міру відливання перегородки опалубку знімають і переставляють вище. У самої стелі заливку виробляти неможливо. Тому опалубку ставлять лише з одного боку, а з іншого наносять масу кельмою і добре розрівнюють. Окремі дефекти виправляють, перегородку зачищають, затирають і штукатурять.

Теги: перегородки


Категорія: Конструкції будинку | Переглядів: 423 | Додав: Serhiy | Теги: перегородки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]