Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Малина зберігає аромат
22:34
Малина зберігає аромат



Ягоди малини ароматні, прекрасного смаку. Багато цінні властивості і в продуктах їх переробки.


Ягоди малини ароматні, прекрасного смаку. Багато цінні властивості і в продуктах їх переробки.

Сік. З малини добре відділяється сік, тому віджимати його можна і без попереднього подрібнення ягід. Мезгу після пресування розбавляють гарячою водою (80 ° С) з розрахунку 1 -1,5 стакана на 1 кг мезги, дають настоятися під кришкою 30 хвилин і знову віджимають. Сік першого і другого віджиму змішують і консервують методом пастеризації при температурі 80-85 ° С. Консервований сік добре зберігає аромат свіжих ягід і є гарним компонентом для купажування соків з яблук, агрусу, червоної і білої смородини. Вміст цукру в малиновому соку 4,2-6,4%, кислоти - 1,2-2,1%, тому консервувати сік можна без додавання цукру, але при вживанні краще розвести його в півтора рази цукровим сиропом, щоб зробити смак соку більш гармонійним. Для приготування соку придатні всі сорти малини, але перевагу треба віддавати сортам з інтенсивно забарвленими ягодами.

Компот. Для приготування його краще використовувати темнофарбовані ягоди. Їх укладають в банки, заливають гарячим сиропом (на 1 л води 1,2 кг цукру), ставлять у каструлю з водою, нагрітою до 50 ° С, доводять її до кипіння і стерилізують в киплячій воді: пів-літрові банки - 8, літрові - 12-15 хвилин. Можна приготувати компот з малини, заливши ягоди не цукровим сиропом, а соком з м'ятих ягід.

Варення з малини варять так само, як з суниці. Немиті ягоди (забруднені отсортіроваивают при зборі) поміщають у тазик, пересипаючи цукром з розрахунку 1 кг на 1 кг ягід. Після 12-годинного чекання суміш варять протягом 10-15 хвилин і через 6-8 год доварюють до готовності, додавши решту цукру (0,5 кг на 1 кг ягід). Остигле варення обережно, щоб не пом'яти ягоди, розкладають у банки, закупорюють їх і зберігають у темному прохолодному місці.

Малина сушена. Відсортовані немиті ягоди укладають в один шар на сито, і підв'ялюють на сонці: досушують їх у духовці з відчиненими дверцятами при температурі 50-60 ° С. У похмуру погоду ягоди відразу ж поміщають в духовку і сушать спочатку при 45-50 ° С, потім (після підв'ялювання) - при 50 - 60 ° С. Добре сушити в російської печі, розклавши ягоди на деко або на листя соняшнику, капусти. Сушіння триває протягом 5-7 годин. Сушену малину використовують в основному в лікувальних цілях (при простудних захворюваннях): ягоди заварюють окропом і настоюють 20-30 хвилин. З сушеної малини можна також приготувати начинку для пирогів, компот, варення.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 470 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]