Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Математична модель RC поведінка колонці діапазонів.
14:10
Математична модель RC поведінка колонці діапазонів.


Математична модель RC поведінка колонці діапазонів.


Ця стаття являє собою математичну модель діапазонів стовпців і теоретичний аналіз факторів, що впливають на їх поведінку. Рівнянь для реальному навантаженню - вантажопідйомністю дані. Результати теоретичного поводження в порівнянні з результатами експериментів.

Ключові слова: математична модель, залізобетонні; Стовпці; сталь смуги

1. Введення

Сталь пов'язка структуру, що включає поздовжні кути стали і поперечні смуги, прикріпленої до колонки площа / прямокутного перерізу. Стали кути вбудовані в цементний розчин у колонці кути. Після цементного розчину жорсткої настройки, попередньо нагріту смуги зварюються стали кутами. Бинти зменшує деформації бетону в поперечному напрямку колони завантажений тиск, тим самим збільшуючи міцність на стиск бетону.

Програма випробувань складалася з 34 діапазонів (повністю / частково) стовпців і п'яти стовпців без пов'язки литі з бетону C12/15 [1]. Ідентичні пов'язка була застосована на двох / трьох стовпців. Розміри зразків 300 X 300 X 1500 мм, діаметр поздовжньої арматури була 14 мм, стремена на 5,5 мм в діаметрі знаходилися на відстані 200 мм один від одного.

Часткове пов'язку вважає використанням не-безперервної сталевий кутів (довжиною 90 мм для даної розмірності стовпців), у той час як повний бандаж вважає безперервні. Вплив осьовими [a.sub.str] і площа поперечного перерізу [A.sub.str] з смуг на навантаження - пропускна здатність колон була протестована на частково діапазонів стовпців (ПКТ). Вплив кута перетину від навантаження - пропускна здатність була протестована на колони повністю діапазонів (FBCs).

Колони були завантажені центральне тиск до настання видимих ​​недоліків бетону. Поздовжньої і поперечної деформації бетону і деформації смуги і кути були виміряні в ході завантаження. Настання несправності був розглянутий акустичної емісії і візуально.

Різні якості бетону колони випробування ускладнює точно сформулювати розглянуті ефекти. Поведінка і навантаження - вантажопідйомністю відносини FBCs / ПКТ в RC колонки можуть перебувати під впливом подальшого факторами: співвідношенням сторін прямокутної колони; площа поперечного перерізу, а найбільші номінальні максимальні розміри агрегатів в бетонній суміші, кількість і розташування армуючих , а до навантаження дій до і в ході пов'язку програми.

Так як неможливо було здійснити подальші експериментальні випробування з економічних причин, математичне моделювання діапазонів колон була виконана.

2. Деформація і міцність бетону при трехосном напруженому стані

Міцність бетону [f.sub.c3] на трехосном напруженому стані залежить в основному від інтенсивності та напрямки головних напруг ([[сигма]. Sub.1] [більше або дорівнює] [[сигма]. sub.2] [більше або дорівнює] [[sigma.sub.3]), від якості бетону і від рівня та історії навантаження, відповідно. З результатів випробувань отриманий сили області [2-5]. Деякі властивості бетону вплив на поведінку полосчатим стовпців описані трохи пізніше [5].

* Зокрема, на тривісної тиску, міцності і деформативності бетону значно вище, ніж при одноосьовому один. Стрес - напруга діаграм бетону для затиску ефектів [[сигма] sub.1.] = [[Сигма] sub.2.] Можливо визначити відповідно до [5]. Очевидно, що зміна значення [[сигма] sub.1.] = [[Сигма] sub.2.] Приводить до зміни напруги - напруга діаграм.

* Деформованості бетону в межа міцності [f.sub.c3] падає з підвищенням якості бетону і виникає при збільшенні затиску ефектів ([[сигма]. Sub.1] = [[сигма]. Sub.2] ) (рис. 1).

[Рисунок 1 опущені]

* Відносна міцність бетону [f.sub.c3] / [f.sub.c] зростає з затискним ефектів ([[сигма]. Sub.1] = [[сигма]. Sub.2]) і не залежить від якості бетону.

* Ставлення одиниці штамів ([[епсилон]. Sub.1] = [[епсилон]. Sub.2 ])/[[ епсилон]. Sub.3] в кінцевої міцності бетону не залежить від якості бетону але залежить від затискання ефектів ([[сигма]. sub.1] = [[сигма]. sub.2]).

3. Математична модель

На практиці, сталеві труби заповнюються бетоном і RC стовпців обмежений кругової спіралі [7,8] в основному використовується для збільшення міцності бетону. Ефекти стремена для стовпців RC описані в [9-12]. При математичному моделюванні вищезазначених методів, реологічні властивості бетону без уваги і, в більшості випадків, це вважається постійною поперечний деформації по всій висоті колони. З цієї причини, рекомендації, представлені в цих моделях не були взяті до уваги при моделюванні діапазонів стовпців.

На діапазонів завантаження колон, різних деформацій розвивати себе в кожній точці конкретні з посиланням на фактичний стан стресу. З затискним ефектів [[сигма] sub.1.] = [[Сигма] sub.2.] Бинта відрізняються в кожній точці з бетону, стрес - напруга схема не може бути застосований в якості ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 331 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]