Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Методи випробувань на місці вимірювання питомого опору бетону - RILEM TC-154 технічні рекомендації.
13:35
Методи випробувань на місці вимірювання питомого опору бетону - RILEM TC-154 технічні рекомендації.


Методи випробувань на місці вимірювання питомого опору бетону - RILEM TC-154 технічні рекомендації.


Ця стаття описує методи оцінки конкретних опір на сайті для різних цілей, пов'язаних з корозією і охорони підкріплення. Він заснований на перший проект майбутніх RILEM Технічні рекомендації. Електричного опору бетону може бути пов'язане з двома процесами, що беруть участь в корозія арматури: ініціювання (хлорид проникнення) і поширення (швидкість корозії). Опір структура, відкрита хлориду, що вказують на ризик ранньої корозії, тому що низький питомий опір пов'язано зі швидким проникненням хлориду і високої швидкості корозії. Після пошкоджень, опір має важливе значення для електрохімічних методів технічного обслуговування. Опір кришку (у поверхні) бетон може бути виміряна непагубно шляхом розміщення електродів на поверхні бетону, застосовуючи напруги та вимірювання струму. Деякі механізми можуть бути використані, один електрод (підкріплення другий електрод), два електроди, і чотирьох електродів. Практичні аспекти цих механізмів обговорюються. Процедури калібрування не пропонується. Керівні принципи для тлумачення і еталонні значення для різних експозицій та конкретні композиції дані. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: бетон; опір; корозії арматури; Методи вимірювання; На сайті методами; неруйнівними методами; неруйнівного контролю

1. Введення

Ця стаття описує методи оцінки опору кришку (у поверхні) бетонного розчину на будівництві для різних цілей, пов'язаних з корозією і охорони підкріплення. Він заснований на перший проект RILEM Технічні рекомендації підготовлені до RILEM ТК 154 `Електрохімічні методи для вимірювання металевих корозії в бетоні. Ця рекомендація `Методи випробувань на місці вимірювання опору конкретний» міститиме довідкову інформацію, технічні дані і керівництво для інтерпретації вимірювань конкретних опір на місцях.

Електричного опору бетону, пов'язані з основними етапами служби структуру: початок періоду (хлорид проникнення) і розповсюдження період (швидкість корозії). Опір бетону, пов'язані з сприйнятливості хлориду проникнення. В рамках структури, низький опір плями вказують, де хлорид проникнення буде швидким. Превентивні заходи можуть бути прийняті відповідним чином. Опір відображення не показує чи стали в бетоні активно корозію. Ця інформація повинна бути отримана за допомогою інших методів: хлорид аналізу, глибина карбонізації, потенційні відображення, поляризаційного опору і візуальний огляд сталі. Якщо стали активно роз'їдають, питомий опір відображення покаже, на яких місцях корозії може бути сильним. У рамках певної структури, відносна швидкість корозії може бути передбачено. Вибір між місцевими і більше, загальні заходи, ремонт може бути заснований на розподілі очікується швидкості корозії. Якщо технічне обслуговування будуть вжиті заходи, питомого опору та його розподіл важливих для електрохімічних методів ремонту.

Опір вимірів може бути виконано на частини конструкцій, які піддаються впливу повітря. Вони можуть бути зроблені в будь-який час протягом життя структури і ні за яких обставин, якщо температура вище 0 [градусів] C.

2. Теоретичні основи

Бетонні опір геометрії незалежних властивостей матеріалу, що описує електричний опір, тобто співвідношення між прикладеною напругою і струмом внаслідок елементарної комірки. Вимірювання опору опір помножене на довжину, його підрозділ зазвичай [Омега] м.

Електричного опору бетону може варіюватися в широкому діапазоні, від [10.sup.1] до [10.sub.5] [Омега] м, під впливом вологості бетону (навколишнього середовища) і склад (матеріал) [1,2]. У бетоні, струм переноситься іонами розчинених в пори рідини. Більш пір води (мокрий бетон), а також все більш і більш широкі пори [паводку на цемент (в / к)] причину меншою питомою опором. Для постійної вологості, опір збільшується на нижньому в / к, більше затвердіння (гідратації) і додаванням реактивного мінералів, таких як доменного шлаку, золи та мікрокремнезема. Питомий опір зростає, коли бетон висихає і коли він карбонатів (зокрема, у конкретних портландцемент). Вплив проникнення іонів хлору відносно невелика.

2.1. Бетонні опору і хлориду проникнення

З теоретичних і експериментальних робіт, як видається, зворотна кореляція між конкретними опору і хлориду швидкості дифузії [3,4]. Повне неемпіричний розрахунок можливий тільки при пори провідності води, як відомо [5], але Оцінений однієї бетонної суміші, здається, неможливо без цього. В ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 268 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]