Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 15 » Мінімалізм
11:28
Мінімалізм



Мінімалізм заснований на принципі побудови ідеальних форм і пропорцій, конструювання простору грою контрастних колірних співвідношень і освітлення при повній відсутності декору. Нічого зайвого. Лаконічність у розміщенні предметів, на яку робиться акцент, в поєднанні з високою якістю використовуються матеріалів, гладких дзеркальних фактур


Мінімалізм заснований на принципі побудови ідеальних форм і пропорцій, конструювання простору грою контрастних колірних співвідношень і освітлення при повній відсутності декору. Нічого зайвого. Лаконічність у розміщенні предметів, на яку робиться акцент, в поєднанні з високою якістю використовуються матеріалів, гладких дзеркальних фактур і переважанні білого кольору, що підкреслює силуети, створюють ілюзію нескінченного простору і невагомості. Поверхні повинні бути ідеальними, цілісними. Величезна виразність досягається за рахунок контрастують квітів, матеріалів, а також асиметрії і незвичайних пам'ятних образів. Зовнішній вигляд приміщення являє собою гармонійно взаємопов'язані, виконані в суворій графічній гаммі стіни підлога і стеля (для чого найбільше використовуються три кольори: білий, чорний і сірий) і яскраві, насичені кольори нечисленних предметів інтер'єру.

Для мінімалізму властиві: монохромність, мінімальна кількість кольорів, чіткість композиції, гранична простота оформлення, робота великими площинами, чіткі геометричні фігури, але також припустимі і злегка зігнуті форми. У плані матеріалів використовуються: алюміній, хром, сталь, матове скло, натуральне дерево, натуральний камінь, пластик.

Мінімалізм хороший тим, що дозволяє звільнитися від зайвого. Мінімалізм воліє простір для життя і вільного мислення. Прості геометричні форми, чисті кольори. Немає нічого простішого світильників у цьому стилі. Досить заховати лампочку під білим кулястим абажуром - і ось вже готове твір мистецтва, до якого нічого не додати і не відняти. Лінійні системи також гарні для створення композицій у дусі мінімалізму. Лінії, що світяться вказують напрямки, залишаючи вибору відвідувачів. Улюблений колір мінімалізму - білий. Тому він домінує в кольоровості світла, допускаючи лише незначні варіації відтінків. Він же вибирається і для кольору абажурів. Кілька світильників-призм, згрупованих разом, заливають інтер'єр м'яким рівним світлом. Світильник у стилі мінімалізму повинен виглядати нематеріальним. Тому для абажурів використовуються легкі, "необтяжливі" матеріали: прозоре і матове скло, пластик і навіть папір.


Категорія: Облаштування | Переглядів: 412 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]