Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 19 » «Мокрі фасади» в авангарді будівельно-оздоблювальних матеріалів і технологій
13:17
«Мокрі фасади» в авангарді будівельно-оздоблювальних матеріалів і технологій



На сьогоднішній день в авангарді технологій будівництва і оздоблення коштує новий метод утеплення і захисту зовнішніх стін під назвою «мокрі» фасади. Він являє собою багатошарову систему на основі штукатурки на м'якому підставі, що дозволяє домагатися як максимального захисту і довговічності стін, так і ефективного утеплення.


На сьогоднішній день в авангарді технологій будівництва і оздоблення коштує новий метод утеплення і захисту зовнішніх стін під назвою «мокрі» фасади. Він являє собою багатошарову систему на основі штукатурки на м'якому підставі, що дозволяє домагатися як максимального захисту і довговічності стін, так і ефективного утеплення.

Система складається з теплоізоляційного прошарку, що перебуває на холодній стороні стіни, покритої зверху штукатуркою. Таким чином, довговічність такого виду теплоізоляції помітно вище - точка роси знаходиться безпосередньо в шарі утеплювача, а не в просторі стін, таким чином, стіна завжди залишається сухою, що підвищує довговічність конструкції, а також покращує теплоізоляційні характеристики всієї системи стіна-теплоізоляція-штукатурка.

Система утеплення фасаду на основі м'якої штукатурки складається з нівелюючих і декоративних шарів, грунтовки, утеплювача, клейових мастик, армуючої сітки і дюбелів. Розрізняють тонкошарову і товстошарові систему утеплення - остання використовується для нижніх поверхів будинку для поліпшення опору зовнішнім впливам.

«Мокрі» фасади являють собою багатошарову систему, для кожного шару застосовується суха суміш за індивідуальним рецептом в залежності від оптимальної для даної будівлі технології утеплення. Для цього можуть застосовуватися різні методи оптимізації та механізації праці - використання самоусмоктувальних насосів і торкрет-установок для полегшення нанесення штукатурних сумішей може значно зменшити як час проведення опоряджувальних робіт, так і їх вартість.

Найважливіше в якісному утепленні фасадів є застосування хороших матеріалів і сухих сумішей, а також чітке дотримання технологій. Як правило, велика частина випадків руйнування фасадів пов'язано із застосуванням більш дешевих оздоблювальних матеріалів або сумішей, коефіцієнти теплового розширення яких не відповідають характеристикам даної системи утеплення фасадів. Також спроба заощадити час або трудовитрати теж можуть привести до неякісної облицюванні. Неякісна обробка поверхні, економія матеріалів, нанесення дуже тонких шарів мастик або застосування промислових насосів або установок для розпилення сухих сумішей може негативно позначитися на довговічності фасаду.

Не дивлячись на здаються безпечними спроби скоротити витрати матеріалів або часу, ліквідація наслідків неякісної обробки фасадів і відновлення зруйнованої облицювання вимагає набагато більших вкладень коштів і часу. Навіть дотримання технології нанесення сухих сумішей і вибір якісних матеріалів може призвести до псування фасаду, якщо:

    * Роботи проводилися перед монтажем покрівлі та водопровідної системи;
    * Поверхню стіни була не повністю очищена від пилу, бруду і нетривких шарів старої штукатурки;
    * На місцях стику м'якої штукатурки з іншими елементами будинку крім стін (труби, водостоки) роботи виконувалися неправильно;
    * Нанесення шарів оздоблювальних матеріалів відбувалося при неповному висиханні попереднього шару;
    * Некоректне архітектурне рішення будинку або неправильний вибір технології обробки фасаду для даного проекту.

Таким чином, крім безпосереднього дотримання технології штукатурного утеплення фасадів, особливу увагу в першу чергу приділяється самому проекту будівлі, характером його використання, віком будови та іншим нюансом. Далі йде розробка технології покриття м'яких штукатуркою, і при дотриманні всіх технологій виробництва робіт будинок буде мати велику рентабельність не тільки за рахунок приємного зовнішнього вигляду, але і за рахунок зниження витрат на опалення.


Категорія: Будівництво | Переглядів: 394 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]