Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Момент тензора оцінці акустичних джерел викидів в кам'яної солі. (Статистичних даних в комплекті)
13:50
Момент тензора оцінці акустичних джерел викидів в кам'яної солі. (Статистичних даних в комплекті)


Момент тензора оцінці акустичних джерел викидів в кам'яної солі. (Статистичних даних в комплекті)


Момент тензора оцінці акустичних джерел викидів в кам'яної солі. (Статистичних даних в комплекті) Різні методи тензорного момент застосовуються до акустичної емісії (АЕ) події, які були записані під час серії гідравлічних випробувань тріщин у кам'яній солі. Перші два методи абсолютний момент тензора методами з використанням пік-пік амплітуди і полярності і повне сигналів з поздовжніх і поперечних хвиль. Другі два методи є відносними методами з урахуванням і без урахування механізмів. Всі методи дають схожі механізми джерела з основними двічі два компоненти. Порівняння макроскопічних орієнтації площини перелому, як зазначено А. Е. джерело місцях з результатами розрахунків МКЕ стресу показує, що макроскопічні літаків перелом співпадає з напрямком максимальної напруги принципала. З іншого боку, орієнтація мікротріщин, розраховані за нашою оцінкою тензора моменту не співпадає з орієнтацією макроскопічних літаків перелому. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: Акустична емісія; Абсолютний метод тензора моменту; метод відносного тензора моменту; ГРП; Сіль кам'яна

1. Введення

Подання тензора моменту була в основному використовується для моделювання механізму землетрусів. Механізм землетрусів і А. Е. джерел (наприклад, мікротріщини), в принципі той же, незважаючи на те, що сильні і частоти відрізняються на порядки. Таким чином, аналогічні моделювання, ME джерел можуть бути розглянуті. Метод момент тензор стає все більш і більш стандартних у AE. Оцу [1] розробив так званий SIGMA коду (спрощена функція Гріна для аналізу тензора моменту), яка є комерційно доступним. Код був застосовуються на регулярній основі, щоб сигнали, які генеруються в бетоні через зародження тріщини. Інші добре прийнятих методів землетрусу сейсмології як рішення вини літак з перших полярності руху Р-хвиль не може бути адаптована до А. Е. джерел, які були вивчені тут. Рішення розлому метод вимагає дуже гарної датчик освітлення координаційний сфери і передбачає зсув діаграми спрямованості джерела. Ці вимоги в цілому не виконуються в даному випадку. Крім того, в акустичній емісії дуже часто джерел змішаному режимі або чистого розтягування або CLVD типу знайдені [2,3]. Таким чином, метод момент тензора більше підходить для дослідження джерел АЕ.

Для того, щоб отримати інформацію про тип джерела та орієнтації, в цій роботі ми застосовуємо різні методи тензора моменту, щоб AE джерел, які були породжені ГРП в кам'яної солі. Ці методи використовують різні вихідні дані та інверсії процедур. Існували застосовуються два методи, які були засновані на одних рук моменту тензора метод з використанням функцій Гріна однорідної повний простір. Шість незалежних компонент тензора моменту були оцінені амплітуди першого руху, а також від повного осцилограми стиснення (Р) і поперечних (S) хвиль.

На додаток до цих методів абсолютної тензора моменту, ми використовували два різних методи відносного тензора моменту. Новий аспект методів усунення функції Гріна з рівняння. На відміну від абсолютного методи тензора моменту, в даному випадку зв'язок умовах датчика і його чутливість не впливають на результати. Методи застосовні тільки до кластерів подій з просторовою протяжністю не більше, ніж довжина хвилі використовуваного сигналів. Відносний метод був вперше застосований в невеликих землетрусів [4,5].

2. Теорія

2.1. Момент тензорне уявлення в цілому

Спостерігається зміщення [Математичне вираження не відтворюватися в ASCII] в точці спостереження дається з моменту подання тензора сейсмічного точкового джерела, як:

(1) [Математичне вираження не відтворюватися в ASCII]

У цій формулі [u.sub.n] є зсув, [M.sub.pq] тензора сейсмічного моменту, [G.sub.np] тензор Гріна функція, [Математичне вираження не відтворюватися в ASCII] і [математичний вираз НЕ відтворюватися в ASCII] є просторові координати. Рівняння. (1) може бути використана для опису збудження, яке викликане не зовнішніми силами, як в олівці перерву свинцю або перелом в скляний капіляр на поверхні пружного тіла, але і тріщин в самому матеріалі. У цьому випадку сили і моменти в області джерел повинна бути самостійною урівноважує. Якщо кожен з компонентів [M.sub.pq] часткою же час функції S (т), рівняння. (1) перетворюється в далекому полі

(2) [Математичне вираження не відтворюватися в ASCII]

Зірочка позначає згортку в області часу і S (T) є похідною за часом від функції джерела часу. На практиці ближній перспективі і проміжних полів термін виявляються малі по декількох довжинах хвиль від джерела. У промінь-теоретичну межу, функція тензора Гріна в рівнянні. (1) може бути ще більш спрощений. Для цього введемо локальну систему координат з початком у точці розташування джерела з координатами [x.sub.0], [Y.sub.0] і [z.sub.0] (рис. 1). Азимута [PSI] (кут в горизонтальній площині) вимірюється за годинниковою стрілкою з півночі і 0-кут між нормальним вектором горизонтальній площині і радіус-вектор джерела і датчик [6]. Для Джерело Ні, я і датчик номер у в напрямку п отримуємо зсув компонентів:

(3) [Математичне вираження не відтворюватися в ASCII]

з

п = P: [a.sub.j1] = [sin.sup.2] [Theta] [множиться] ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 202 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]