Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Оцінка міцності бетону від його властивостей проникності: огляд.
13:31
Оцінка міцності бетону від його властивостей проникності: огляд.


Оцінка міцності бетону від його властивостей проникності: огляд.


Бетон є універсальним і найпопулярнішим будівельним матеріалом. Її довгострокова ефективність залежить від взаємодії з сервісною середовищі, в якому проникнення шкідливих речовин має велике значення. Останнє можна розглядати виключно контролюється проникнення властивості біля бетонної поверхні. У цьому документі розглядаються перші різні механізми, які керують транспортом потрапляння шкідливих речовин у конкретні і списків тестів, які могли бути використані для визначення цих механізмів. За цим слідує обговорення різних механізмів погіршення бетону в спробі виділити транспортні механізми, які мають відношення до кожного механізму зносу. Нарешті, з документованої інформації корисність проникнення тести для оцінки міцності бетону обговорюється уявлення взаємозв'язків між ними, отримані в лабораторних дослідженнях. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: Повітропроникність; карбонізації; хлорид потрапляння; бетону; дифузії; Міцність, морозостійкість зносу; Водопоглинання; Водопроникність

1. Введення

Унікальна комбінація зі сталі й бетону робить конкретні одним з найпопулярніших принципи побудови в світі. Проте, відсутність знань про довгострокову ефективності бетону і тяжкості впливу на навколишнє середовище призвело до серйозних проблем. Існують різні причини погіршення залізобетонних конструкцій, таких як корозія арматури через потрапляння карбонізації або хлорид, заморожування і відтавання дії, сульфат напад, луги сукупної реакції і т. д. Використання матеріалів неправильним або хибним дизайном, неналежного деталізації, недостатня контроль якості, неадекватне лікування і т.д., скоротили термін служби конструкції або змусили капітальний ремонт, з величезними економічними витратами. В результаті, більш суворі правила були введені в різні кодекси практики справу з проектуванням і будівництвом цих структур. В даний час відомо, що в новий європейський стандарт на бетон, продуктивності, виробництво і відповідність буде залежати від розпорядчий специфікації мінімальних сортів бетону, мінімальний вміст в'яжучого та максимальної воді сполучного відносини мати справу з довговічність бетонних конструкцій у різних, але чітко визначені екологічні класи.

Економічні наслідки міцність проблема призвела до великі дослідження протягом більше двох десятиліть, і ініціював спосіб виробництва краще і міцний бетон або залізобетонних конструкцій. Багато методів випробувань і методи, розроблені протягом року може бути використаний для проведення оцінки залишкового терміну служби існуючих структур та оцінки очікуваного корозії бетонних сумішей, елементів або нових будівель. Багато з цих методів вважають проникнення шкідливих речовин в конкретні, як швидкість контролюючі крок у процес деградації. Ця стаття описує деякі з основних причин погіршення бетону, і вказує на транспортні механізми. Потім результати експериментів з літературою з питань взаємодії між ними представлені.

Інженерні властивості бетону, такі як міцність, довговічність, усадка і проникність безпосередньо впливає і контролюється кількість, тип, розмір і розподіл пір присутній в цементній пасти, сукупність компонентів, а також інтерфейс між цементного каменю і заповнювача. Наприклад, міцність і еластичність бетону, постраждалим від загального обсягу пір у той час як проникність залежить від розподілу пор за розмірами і безперервність [1,2]. Вважається, що капілярні порожнечі розміром більше 50 нм, називають макропор завдають шкоди міцності та герметичності, а порожнечі розміром менше 50 нм називають мікропори більше пов'язані з сушінням усадки і повзучості [3]. Води, що існують в пори більше, ніж 50 нм веде себе як вільна вода, і це грає важливу роль в міцності бетону.

1.1. Транспорт механізмів у конкретних

Рух газів, рідин та іонів через конкретні важливо, тому що їх взаємодії з конкретними виборців або пори воду, і таким чином може змінити цілісність конкретних прямо і побічно призводить до погіршення структури, як згадувалося вище. Ці рухи, як правило, називають проникнення, походять з-за різних комбінацій повітря чи води перепади тиску, вологості диференціалів і концентрації або температури відмінності рішень [4]. Залежно від рушійною силою процесу і характеру перевезеного матерії, різних процесів транспорту для шкідливих речовин через конкретні відрізняються, як дифузія, поглинання і проникнення.

1.1.1. Дифузія

Дифузія процес, при якому питання переноситься з однієї частини системи до іншої, через градієнта концентрації. Макроскопічних рух відбувається в результаті малих випадкових молекулярних рухів, які відбуваються на невеликих відстанях. Хід дифузії відбувається набагато швидше, ніж в газах і в рідинах, твердих тілах бути повільним. Flux є мірою дифузії якого витрата на одиницю площі, при якому маса рухається. Перший закон Фіка дифузії свідчить, що швидкість перенесення маси через одиницю площі ділянки, J, пропорційний градієнту концентрації [Delta] с / [Delta] х і коефіцієнта дифузії [5]:

(1) J = - D [Delta] с / [Delta] х

Для не-стаціонарних умовах, концентрація з в місці, х змінюється з часом, і рівняння балансу як правило, називають другий закон Фіка дифузії, що описує зміну в одиниці об'єму з плином часу [5].

(2) [Delta] с / [Delta] т = [Delta] / [Delta] TX (D [Delta] с / [Delta] х)

Тут D може бути постійним або функції різних змінних, таких як час, температура, концентрація, місце розташування і т.д. При D = постійне рішення цього рівняння для граничній умові с = [c.sub. (0, т)] і початковою умовою з = 0 для х [більше] 0 і т = 0, визначається за формулою:

(3) С = [c.sub.0] (1 - ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 158 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]