Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Окремий метод для оцінки кінцевої вантажопідйомністю старіння і ремонт структур стічних вод. (Статистичних даних в комплекті)
13:49
Окремий метод для оцінки кінцевої вантажопідйомністю старіння і ремонт структур стічних вод. (Статистичних даних в комплекті)


Окремий метод для оцінки кінцевої вантажопідйомністю старіння і ремонт структур стічних вод. (Статистичних даних в комплекті)


Окремий метод для оцінки кінцевої вантажопідйомністю старіння і ремонт структур стічних вод пропонується, які окремо оцінює внесок арматури і простий бетон, і пророкує, руйнівного навантаження шляхом підсумовування цих відповідних внесків. Алгоритм рішення та обчислювальні процедури, обговорюються, де алгоритм рішення перевіряється з чотирьох пунктів вигин простих променів. Чисельні дослідження на повномасштабну завантаження тестів каналізаційних труб показали ефективність і точність методу для передбачення провалу навантаження залізобетонних (RC) стічних вод структур. Оскільки такий підхід вимагає тільки нелінійного структурного аналізу рівнині бетону, обчислювальні витрати дуже зменшена. Оснащена сіткою - виробляє функція, системне рішення-то пакет стає доступним, що спрощує процедуру рішення та скорочення обчислювальних затрат часу і коштів. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: окремий метод оцінки кінцевої вантажопідйомністю каналізаційних споруд; розрахунок по граничних станах; Реконструкція старіння залізобетонних конструкцій стічних вод

I. Вступ

Історія сучасної міської системи каналізації в Японії може сходять до будівництва системи каналізації Канда в столичному районі Токіо в 1884 році, більш ніж сто років тому. На сьогоднішній день ряд каналізаційних труб, в кінцевому рахунку переживе їх служби ліміт розрахований на 50 років. Навіть в Токіо одна, загальна довжина такого роду каналізаційних труб досяг 1950 км, або 14% від загальної довжини в столичній області [1]. Як показано на рис. 1, стіни всередині цих старіння каналізації значно погіршилися, часто з сильно проржавіли арматури. Систематичне реабілітації цих стічних вод структури, таким чином, стало актуальним завданням.

[Ілюстрація опущені]

З-за різних ушкоджень спостерігається, розрахунок по граничних станах поняття, як вважається, підходить для оновлення дизайну старіння залізобетону (RC) каналізацію. Нинішня практика проектування з використанням оновленню каналізаційної труби (SPR) метод, метод поновлення інтерлайн з армованого, жорсткого полівінілхлориду профілю і мінометних (рис. 1 і 2), такі, наприклад, [2-4]. Відповідно до чинного керівним принципам дизайну, без тріщин дозволених до зароджуються під розрахункове навантаження після реконструкції, а максимальна вантажопідйомність зобов'язаний бути більш ніж в 2,5 рази, як і дизайн живий вантаж. Для оцінки максимальних навантаженнях старіння і ремонт каналізації, нелінійні структурний аналіз RC структур методом кінцевих елементів (FEM), беручи до уваги поведінку тріщини, не потрібно. Хоча ці рішення, отримані може бути точною, обчислювальна процедура не тільки забирають багато часу, але і дорогим на практиці.

[Ілюстрація опущені]

Рис. 3а показаний типовий перетин коробки водопропускні труби каналізаційні під горизонтальною мертвих навантажень [P.sub.dh], вертикальний мертвим вантажем [P.sub.dv], і жити навантаження [[лямбда] P.sub. л], де [лямбда] є коефіцієнт завантаження. Для структур RC стічних вод, коефіцієнт розтягування підкріплення, як правило, нижче, ніж на один відсоток. В результаті, цей тип структури в кінцевому рахунку не при вигині з межею барів досягаючи своєї межі текучості і структурна недостатність часто ініціює у верхній ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 173 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]