Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 11 » Осінь у саду
11:01
Осінь у саду



Осінній золотисто-багряний наряд саду радує серце багатьох з нас своєю чарівною красою. Але, милуючись цим чудовим шатами дерев, слід пам'ятати, що таїть вона у собі велику небезпеку для дерев, бо в обпадаючих листі знаходять собі притулок незліченні вороги врожаю:


Осінній золотисто-багряний наряд саду радує серце багатьох з нас своєю чарівною красою. Але, милуючись цим чудовим шатами дерев, слід пам'ятати, що таїть вона у собі велику небезпеку для дерев, бо в обпадаючих листі знаходять собі притулок незліченні вороги врожаю: невидимі неозброєним оком суперечки парші, плямистостей, борошнистої роси, сірої гнилі. Під листям ховаються на зимівлю і шкідники.
Тому боротьбу з ними потрібно починати по золотому конусу дерев. Насамперед необхідно прибрати муміфіковані плоди, сміття, всохлі і хворі гілки, пріштамбовую кореневу поросль, очистити від відмерлої кори штамби та скелетні гілки, всі спалити або прикопати глибше, закомпостувати або вивезти на сміттєзвалище.

Якщо на стовбурах або гілках є рани, їх потрібно залікувати, зачистити місця до живої тканини, продезінфікувати 1-відсотковим мідним купоросом або натерти соком щавлю, а потім покрити садовим варом або мастикою, приготовленою з коров'яку і жовтої глини в рівній пропорції.

За фазі жовтіючі листя, що припадає на середину жовтня, дерева персика, сливи, вишні, черешні, уражені грибковими захворюваннями, необхідно обробити тривідсотковим розчином бордоської рідини. Яблуні та груші, уражені паршею, потрібно обприскувати розчином сечовини 5-7-відсоткової концентрації. Після зазначених робіт дерева слід обов'язково побілити розчином вапна навпіл з глиною і додати на кожне відро 300 грамів мідного або залізного купоросу. Молоденькі дерева - у віці 4-5 років, бажано обв'язати папером, толем, снопики соломи, очерету з тим, щоб оберегти їх від гризунів, морозів.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 506 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]