Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 11 » Персик не переносить затемнення
10:13
Персик не переносить затемнення



Персик - одна з найпопулярніших культур південного садівництва. Він відноситься до трьох найбільш смачним плодам світу, поступається по соковитості м'якоті, привабливості забарвлення, аромату, поживності лише апельсину і манго. Щеплені його дерева найбільш скороплідні в порівнянні

Персик - одна з найпопулярніших культур південного садівництва. Він відноситься до трьох найбільш смачним плодам світу, поступається по соковитості м'якоті, привабливості забарвлення, аромату, поживності лише апельсину і манго. Щеплені його дерева найбільш скороплідні в порівнянні з іншими породами, щорічно плодоносять і відрізняються високою врожайністю. Цінність персика ще й у тому, що він має невеликі дерева, тривалий період плодоношення.

У світовій практиці зараз налічується понад п'ять тисяч сортів. У нас в області найкраще себе проявили півтора-два десятки, фаворит по праву вважається першовідкривачем сезону. Він готовий до вживання вже в кінці червня. Київський ранній дозріває на початку липня. На зміну йому приходить Соковитий, змагаючись у цей період з пухнастим раннім. У серпні можна поласувати плодами Золотого ювілею, Лебедєва. Не встигнуть відійти їх плоди, а вже закінчують налив Славутич, Успіх, Чемпіон. Завершує сезон плодоношення Золота осінь.

Всі ці сорти відрізняються гарною зимостійкістю, здатність протистояти захворюванням. Вони мають красиво забарвлені плоди. Добре приживаються і плодоносять у нашій зоні і Коллінз, Дніпровський, Рум'яний, Златогор, Богун, Новина степу, Червневий ранній, Редхейвен.

Персик - одна з найбільш світлолюбних культур. При затіненні визрівання його деревини спізнюється, в результаті чого не закладаються генеративні бруньки, плоди утворюються дрібні і з поганими смаковими якостями. При виборі місця для посадки потрібно дивитися, щоб інші високорослі породи не затінювали персик. Він добре росте на всіх типах грунтів різного механічного складу. Проте, для нього непридатні заболочені, дуже щільні, сильно солонцюваті, висококарбонатние грунту. На ділянці, відведеній під насадження персика, за 3-5 років до закладки саду не можна вирощувати пасльонові, баштанні культури, суницю, так як вони є переносниками збудника вертицеллез. Розкладаються залишки коренів конюшини, люцерни також пригнічують ріст саджанців персика.

Дерева на садовій ділянці краще всього розташовувати за схемою 5x3 метри, посадку виробляти навесні (у березні). При цьому необхідно враховувати, що персик дуже чутливий до глибині загортання саджанців у грунт. Хоча він посухостійка культура, але гарний врожай без поливу в нашій зоні отримати не можна. Тому відразу ж після посадки його потрібно добре полити. Зрошуючи персиковий сад, все ж таки не слід допускати перезволоження, так як із-за недостатньої аерації погіршується діяльність кореневої системи.

Особливе значення для врожаю має правильна Формування крони. Найчастіше застосовують метод поліпшеної чаші. Навесні після посадки саджанців у зоні штамбу видаляють всі бічні розгалуження. Скелетні гілки (3-4) залишають через 10-20 сантиметрів одна від одної. Провідник зрізують біля основи верхньої бічної гілки. Навесні другого року життя гілки першого порядку вкорочують лише в тому випадку, якщо вони довші 50 сантиметрів, або необхідно змінити напрямок їхнього росту. У наступні роки обрізка повинна бути спрямована на плодоношення.

Персик відрізняється яскраво вираженою схильністю до перевантаження плодами, через що часто вся продукція буває нестандартною. Тому нормувати врожай потрібно за допомогою зимово-весняної обрізки.

Спочатку видаляють сухі гілки, пошкоджені, сильно розгалужені однорічні прирости, жирові, загущающие крони. Якщо жировик виріс на скелетної гілки в оголеному місці, то його сильно вкорочують, щоб у подальшому отримати на ньому повноцінну обростаючих деревину.

Обрізання персика потрібно проводити в період від набрякання бруньок до цвітіння. У разі підмерзання дерев обрізку потрібно зробити пізніше - після появи на гілках і штамбах вовчків.

Дотримання цих правил забезпечує щорічне, рясне плодоношення.

Найбільш читаються статті
Проекти ландшафтного дизайну ділянки
Отже, що ж таке проект ландшафтного дизайну і для чого він потрібен?
Посадіть у дворі квіти
Приступите до ландшафтного оформлення своєї заміської ділянки і, повірте, Ви зможете відчути себе художником, що наповнює невинно білий лист кольоровими фарбами весни, літа й осені
Садовий ландшафт: Атмосфера саду


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 435 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]