Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Плоди у регульованому газовому середовищі
22:52
Плоди у регульованому газовому середовищі



До недавнього часу зберігання плодів у регульованому газовому середовищі було прерогативою лише добре оснащених баз і спеціалізованих садівничих господарств. Нині така можливість з'явилася і у власників присадибних господарств, садівників-любителів, бо підприємства


До недавнього часу зберігання плодів у регульованому газовому середовищі було прерогативою лише добре оснащених баз і спеціалізованих садівничих господарств. Нині така можливість з'явилася і у власників присадибних господарств, садівників-любителів, бо підприємства п / о «Хімпродукт» почали випуск для масового споживання поліетиленових мішків з газоселектівной мембраною і вони надійшли до магазинів області. Такі мішки-комори призначені для зберігання плодоовочевої продукції. Пристрій їх складається з корпусу, ковпачка, замку і газоселектівной мембрани, яка створює усередині герметично закритого мішка із сільськогосподарською продукцією атмосферу зі зниженим вмістом кисню. У продуктів, що знаходяться в такій атмосфері, знижується інтенсивність дихання, сповільнюються процеси окислення біологічно активних речовин псування і всихання, що сприяє збільшенню строків зберігання в порівнянні із звичайними умовами.

У мішок з газообмінні пристроєм може бути закладена тільки якісна, свіжозібраних продукція саду, вагою до 6 кілограмів. Фрукти повинні бути тільки зимових сортів. Не можна закладати в мішки для тривалого зберігання Антонівку. Після затаривания фруктів мішок з відкритою горловиною потрібно витримати при температурі 2-4 градуси протягом доби для охолодження плодів. Потім горловину мішка щільно зав'язують, перегинають і вдруге перев'язують, що створює герметичність. Зав'язаний мішок зберігають у коморі з температурою 2-5 градусів тепла. При нормальному функціонуванні мембрани спостерігається запітніння. Після розтину мішка перед вживанням фруктів потрібно дати трохи відлежатися на відкритому повітрі, щоб вони придбали властивий їм аромат.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 390 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]