Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Полімербетон заповнені сталевих труб при осьовому стисненні. (Статистичних даних в комплекті)
13:41
Полімербетон заповнені сталевих труб при осьовому стисненні. (Статистичних даних в комплекті)


Полімербетон заповнені сталевих труб при осьовому стисненні. (Статистичних даних в комплекті)


Бетон заповнені сталевих трубчастих (БФТ) структур, швидко стає одним з неминучих структурних систем для сейсмостійкості, оскільки вони, як відомо, використовувати кращі властивості сталі і бетону, що призводить до підвищення жорсткості, міцності і пластичності. Проте, обмеження, що накладаються деякими недоліками конкретних цементу, а які ні пом'якшені або Модератором упаковуючи сталевих труб, наприклад, висока усадка, повзучість, крихкість, реактивність і низьку міцність на розрив, може бути перешкодою для швидкого і диверсифікованої застосування КТП, відповідно до чинного упор на пластичність основі сейсмічних дизайн. У зв'язку з цим, дослідження в даний час проводяться на заповнений сталева членів, використовуючи запальничку, більш пластичний, висока міцність на розрив і інертною полімерній основі заповнити матеріалів для сталевих труб. Результати цих досліджень, пов'язаних з пружно-пластичного відповідь заповнених сталева заглушка колони піддавалися осьовому стиску виділити значне збільшення сили та / або пластичності епоксидної полімербетона заповнені сталевих колон. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: пластичність; Заповнені членами стали; Полімербетон

1. Введення

Бетон заповнені сталевих трубчастих структур (ФТ), швидко стає одним з домінуючих структурних систем в будівельній галузі, особливо для сейсмостійкості [1]. Орієнтир структури використання цієї складної системи (і використовуючи високу міцність бетону всередині сталевої труби) включають в себе 63-поверхова будівля Commerzbank в Німеччині, який є найвищою будівлею в Європі в 300 м, 57-поверховий Два Юніон-сквер в США і 43 -поверховий Місце Casselden в Австралії [2]. Майбутнє виглядає ще більш перспективним з передбачуваного будівництва, що буде найвищою будівлею в світі коштує на 550 м - Симідзу Super висотна будівля в Японії. Цей підвищений інтерес до ФТ виходить з кілька переваг, що вони володіють візаві залізобетону (RC) або сталевих конструкцій.

На додаток до забезпечення протипожежного захисту і кращої звукоізоляції власності, чим сталеві конструкції, і бути простіше, безпечніше і швидше побудувати, ніж залізобетонних конструкцій, КТП використовувати найкращі властивості сталі і бетону, що дозволяє інженеру для підтримки керованої розміри члена в той час як отримання підвищену жорсткість, міцність, поглинання енергії та пластичність [3-6]. Короткострокові композитних дії така, що сталева труба, на додаток до діючої як підкріплення, межі конкретних призводить до значного збільшення в бетоні міцністю на стиск, а обмежується бетону не тільки знімає сталевої труби деяких навантаження, але і затримки і помірні втрати стійкості деформацій в сталевій трубі.

Тим не менш, цементний бетон має певні недоліки, які не пом'якшено упаковуючи сталевих труб, представляючи таким чином перешкода для швидкого Розвитку і різноманітний застосування КТП. Помітно, високої усадки, повзучості і низька межа міцності цементного бетону останнім часом було визначено, значно послабить сталь / бетон зв'язок інтерфейс, тим самим перешкоджає корисним композитних взаємодії, а в результаті конкретних пролити деякі з його стрес стали [2, 6,7]. Дослідження також показують, що висока міцність бетону зазвичай кращий для дуже високих КТП призводить до приблизно 50%-ве зниження пластичності ФТ в порівнянні з ФТ заповнені звичайного бетону [2].

Суворих сумнів використання цементного бетону в сталевих трубах була кинута на надзвичайно катастрофічні наслідки 1995 Хего-кен Намбу (Кобе) землетрусу в Японії стали і залізобетонних конструкцій, які спонукали зміна сейсмічної перспективи дизайн від попередній акцент на міцність конструкції, щоб акцент на структурні пластичність і поглинання енергії [8]. Відповідно, заповнити матеріал усередині сталевої трубки повинні бути такої якості, щоб збільшити пластичність, але не силою, з композитних члена (особливо при модернізації або ремонту пошкоджених порожнистих сталевих конструкцій займається [9]), і б вважав за краще бути з низькою масою тіла для зменшення індукованих сейсмічних навантажень. У цьому контексті інтерес в даний час спрямовані на оцінку придатності чистого полімерів, таких як епоксидні або полімерні матеріали на основі полімерів, таких як бетон або латексу модифікований цементний розчин, для використання в якості насипного матеріалів в наповнених сталева членів.

Полімери або полімерні матеріали на основі привертають підвищену увагу в будівельній галузі через додаткових властивостей бетону, а саме вони володіють вищою розтягнення і зчеплення потужності, невеликої ваги і усадку, високу пластичність і стійкість і стійкість до фізичного і хімічного впливу [10 -17]. Хоча вартість полімери можуть бути порівняно високою в даний час, передбачається, що продовжує просування їх нетрадиційної переваги, наприклад, в якості ремонтних матеріалів в погіршенні залізобетонних конструкцій, як робиться в даний час в Японії [18] та досліджень, спрямованих на пошук оптимального дешеві похідні, наприклад, перероблених пластикових відходів [19] для використання зокрема, у будівельній галузі, в кінцевому підсумку приведе до зниження витрат задовільний. Більше того, пропозиції, які зроблені для оцінки повного життєвого циклу вартість структур під час проектування включати такі параметри, як обслуговування, ремонт та знесення, rewardingly місце довговічності полімерних матеріалів на основі на передньому краї аналізу витрат.

Попередні тести вже проведені зосередитися на поведінці епоксидних полімерів заповнені латексом і цементний розчин заповнені сталева заглушка колони і балки [20,21]. Отримані результати вказують на великий потенціал ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 311 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]