Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Поруч - поверхня датчиків для моніторингу стану покриття зони бетону (тексту).
13:34
Поруч - поверхня датчиків для моніторингу стану покриття зони бетону (тексту).


Поруч - поверхня датчиків для моніторингу стану покриття зони бетону (тексту).


З більш вимогам, що пред'являються до залізобетону, 100-річна гарантія довговічності стане необхідністю. Термін служби розрахунків і прогнозування залишкового терміну служби конструкцій, які потребують кількісної інформації про кавер-властивості зони і порогові значення для корозії посвяти. Ясно, що існує необхідність кількісно визначити ті приповерхневих характеристик бетону, які сприяють проникненню газів та / або рідин, що містять розчинені домішки. Крім того, на місці моніторинг тимчасові зміни такі властивості могли б допомогти в створенні реалістичних прогнозів, щоб у процесі експлуатації продуктивність структури; ймовірно погіршення ставки для певних умов роботи або відповідність із зазначеним життя дизайн. Ця стаття докладно covercrete датчик домовленостей; формат представлення даних та інформації, яка може бути отримана від вбудованих датчиків. Такі датчики можуть, зрештою, є частиною високого рівня стратегії моніторингу і повинні бути розглянуті на етапі проектування. [C] 2001 Опубліковано Elsevier Science ТОВ

Ключові слова: бетон; Cover-зони; Міцність; Електропровідність; моніторинг

1. Введення

Відсутність довговічність багатьох існуючих бетонних конструкцій і, як наслідок вартість ремонту і відновлення, підказує найближчому розгляді проектування на міцність. Розпорядчі заходи, такі як мінімальний клас, максимальне води сполучна ставлення, мінімальний вміст сполучних, які традиційно використовуються для забезпечення довговічності і пов'язані з необхідністю обмежувальні екологічні класифікації, може бути недостатньою в цьому відношенні. Згідно [1], залізобетонна конструкція розроблена таким чином, що погіршення бетону та / або сталі, не повинні ущемляти зносостійкість та експлуатаційні характеристики структури, з належним урахуванням передбачуваного рівня обслуговування. Розгляд стратегії технічного обслуговування таким чином, є невід'ємною частиною процесу структурного проектування [2]. Неявні в рамках цього процесу є розгляд відповідних процедур моніторингу, а також відповідний рівень контролю для конкретної структури. Тільки в цьому випадку база даних буде побудована на структуру таким чином, що дозволяє внести свої моделі в експлуатацію життя передбачення. Це, в кінцевому рахунку, дозволяє оптимізувати конкретні ремонт і планування програм технічного обслуговування.

Міцність бетонної конструкції залежить від того, як на макро-та мікро-середовища, до яких вона піддається. У цьому зв'язку, охорони навколишнього середовища включає в себе ті фізичні і хімічні дії, в результаті ефекти, які не розглядаються в якості навантаження в конструкцію. Європейський попереднього стандарту EN206 [3], використовує класифікацію систему, при якій кожне погіршення механізм використовується в поєднанні з екологічними дескриптор, останні можуть розглядатися як переважаючих місцевих умов або природоохоронних заходів по питомій поверхні елемента конструкції. Стає очевидним, що підхід в дизайні на міцність схожа на конструкцію якої глобальні та локальні перевірки повинні бути виконані.

2. Обкладинка зони конкретних

Продуктивність поверхневої зони визнається основним фактором, що визначає швидкість деградації бетонних конструкцій. Кришки для зміцнення забезпечує тільки бар'єром для агресивних речовин, які або атаки бетон безпосередньо або ініціювати корозії арматури. В даний час найбільш переважає процес, пов'язаний з конкретним погіршення проникнення бетону від води, забрудненої хлориду. На додаток до корозії арматури, ступінь заморожування-відтавання ушкодження, сульфат атаки і лужних кремнезему реакції все залежить від наявності вологи. Існує в даний час тіло думка виступає використання води (рідини і пара) і газу проникнення властивості покриття зони бетону (тобто covercrete), як міцність показників і такі терміни, як проникність, сорбційна і дифузії використовуються в цьому відношенні.

Проникність характеристики бетону були вивчені в контрольованих лабораторних умовах і різні методи тестування були розроблені і роботу. Вона не може сказати, однак, що ці методи були успішно передані в польових умовах. Наприклад, залежність поверхні застосовуються методи (наприклад, початковий тест поглинання поверхні [ISAT]) на поточний і попередній вологи стан covercrete має перешкоджають їх безпосереднього застосування на місцях бетон. Хоча лабораторні тести, призначені для визначення індивідуальних властивостей проникності (коефіцієнта дифузії, проникності, сорбційна), насправді, масовий потік транспорту і процеси можуть бути пов'язані і домінуючі процесу (ів) буде залежати від вплив факторів навколишнього середовища і пори року.

Циклічного зволоження і висихання реакція covercrete таким чином, повинна бути вивчена і такі параметри, як ступінь насичення пір, ефективної пористості і загальної пористості зони покриття також повинні бути визначені кількісно, ​​а також їх зміни через covercrete. Систему пір, в цьому контексті, включає в себе ...Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 138 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]