Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Поведінка GFRP-зміцнених плит RC консолі. (Укріплена скловолокном полімеру) (залізобетон)
13:55
Поведінка GFRP-зміцнених плит RC консолі. (Укріплена скловолокном полімеру) (залізобетон)


Поведінка GFRP-зміцнених плит RC консолі. (Укріплена скловолокном полімеру) (залізобетон)


Ця стаття представляє експериментальне дослідження на залізобетонних (RC) консольної плити пов'язаних з армоване скловолокном полімеру (склопластику) смуг. Десять випробувань у трьох серій проводилися на таких плит з різною кількістю внутрішніх арматурної сталі і зовнішні зміцнення FRP. Всі FRP-зміцнених плит випробувань було встановлено, досвід порушення зчеплення стрічок FRP від ​​плити, яка почалася близько закріпленого кінця і поширюється в напрямку вільного кінця, з остаточним відмов є або повне порушення зчеплення або FRP розтягнення розрив. Тяжкості або ймовірності порушення зчеплення Показано, залежить від товщини і ширини смуги пов'язаних FRP. Крім того, він показав, що порушення зчеплення в цих плитах не має серйозного негативного впливу на межа міцності, зокрема, коли співвідношення FRP підкріплення є низьким. Замість цього, він призводить до більш пластичним поведінкою.

Ключові слова: Модернізація; Зміцнення; FRP; порушення зчеплення; Консольні плити; RC плити

1. Введення

Залізобетон (RC) консольної плити, таких як навіси та балкони, відносяться до числа структур, швидше за все, розвиватися структурні проблеми цілісності, в силу ряду причин. По-перше, вони уразливі для неправильного розташування арматури. По-друге, вони, як правило, на відкритому повітрі конструкцій з урахуванням прямих нападів погоди і, таким чином, погіршується швидше, ніж закритий структур. По-третє, вони в основному статично визначної. Як тільки їх несучу здатність вичерпана, відмова раптовим і катастрофічним. Отже, дуже важливо для розробки ефективних рішень для модернізації недостатньо консольної плити RC.

Новий метод для модифікації цих плит є зв'язок армованих волокном полімеру (FRP) смуги, щоб напруженість особою плиту, як це нещодавно запропонованої Ден і співавт. [1]. Висока міцність до ваги і високою стійкістю до корозії FRPS роблять цей метод привабливим, тому що вона являє собою ефективне рішення, яке є міцним і дозволяє вирішити цю проблему обмеженого місця часто асоціюється з переобладнання цих плит. У Ден і др.-л. Дослідженні [1], сталеві прути були `неправильне положення" поруч стиснення обличчям до симуляції реальних плити з такими проблемами. Пов'язаних скла FRP (склопластику) смужки виявилися дуже ефективними в справі підвищення несучої здатності. Ден і співавт. [1], схоже, представив перший в історії дослідження з модернізації недостатнього консольної плити RC використанням FRPS, незважаючи на численні дослідження з використання FRPS для модернізації інших структур РК, зокрема, балок і колон (наприклад, [2-23]).

У дослідженні Ден співавт. С [1], випробування проводилися на зразках, що складається з сегменту стіни підтримку плити (рис. 1). Увага була зосереджена на кріплення смуг ДЛО в стіні і на плиті. Важливе явище відзначено Ден і співавт. [1] в тому, що плити з ладу в результаті поширюється порушення зчеплення смуг ДЛО, починаючи з фіксованою кінці плити і в кінцевому підсумку повністю розділяє FRP смуги з плит, за умови, FRP смуги належним чином закріплені в несучій стіні, вставляючи їх в епоксидні розчин заповнених слотів. При цьому порушення зчеплення з ладу, міцності FRP не можуть бути повністю використані.

[Ілюстрація опущені]

Для запобігання збоїв в цьому режимі, Ден і співавт. [1] було запропоновано використання волоконно якоря, який може містити FRP смуги до плити. Ці волокна якоря [1] були зроблені з тієї ж тканини, що і для побудови композитного склопластику. Вони були встановлені поблизу нерухомих кінці плити для арешту поширюються порушення зчеплення. Волокна якір складався з двох частин (рис. 2): болт якоря і виступаючі волокна. В установці, тканини смуг насиченого епоксидної були вперше розміщено на плиті поверхні, а потім анкерного болта був вставлений через мокру тканину епоксидних композитних в отвір діаметром 10 мм попередньо просвердлені на плиті. Виступаючі волокна були потім нахилився і розкласти на верхній поверхні композитних смуги (рис. 2б). Додатковий шар композиту, нарешті, добавлен композитного шару, сформованого з виступаючі волокна якір для підвищення кріплення ємності. Остаточні рекомендації Ден і співавт. є те, що GFRP смужки повинні бути закріплені на стіні за допомогою горизонтальних слотів і на плиті за допомогою волоконно якоря [1].

[Ілюстрація опущені]

Лам і Ден [24] недавно представили результати випробувань плит зміцнили використанням методу, запропонованого Ден і співавт. [1] для плит з різною внутрішньою сталевої арматури відносини і позиції. Часткове порушення зчеплення спостерігається в деяких з цих плит, але не в інших. Порушення зчеплення поширення був заарештований встановлені якоря волокна, з остаточним спостерігаються збої весь час розтягнення розрив смуги FRP. Основною метою їх дослідження було встановити, якщо сила цих плит може бути тісно передбачив використання існуючого методу дизайн для структур RC, з належною модифікації до відповідальності за тендітні характер FRPS. Їх дослідження показало, що існуючий підхід використання загальне уявлення про те площині перетину міг передбачити сильні сторони цих плит належним чином, хоча зона debonded з'явилися між смугами FRP і плити біля закріпленим кінцем у деяких плитах перед FRP розтягнення розрив взяв місце.

Хоча волокна якорями є ефективними в арешті поширення порушення зчеплення, їх встановлення і важко і небажано, коли пултрузіонних пластини використовуються, так як отвори на пластинах пултрузіонних зменшити розмір FRP розділ і привести до концентрації напружень. Для мокрого формування процесу, простій зовнішніх зв'язків є більш економічно ефективне рішення. Крім того, навіть тоді, коли волокна якоря встановлені, часткове порушення зчеплення все ще може статися. Таке порушення зчеплення являє принаймні працездатність межі. За цим трьом причин, дуже бажано, щоб поведінка RC плит пов'язаний зі смужками FRP без волокна якоря вивчати, звертаючи особливу увагу на наслідки порушення зчеплення. У роботі представлені результати такого дослідження.

2. Експериментальна програма

2.1. Випробувальні зразки

Десять консольної плити в три ряди були протестовані. У всіх була однаковою номінальною поперечного перерізу розміри: 500 мм в ширину, 100 мм в глибину і 700 мм у довжину. Для того щоб змоделювати реальну ситуацію плити cantilevering від стіни (або великий промінь), несучій стіні сегмент був відлитий разом з плитою. Стіна була розроблена, щоб бути достатньо міцними і жорсткими, що ні ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 213 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]