Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Практичний підхід до на місці оцінки з обробленою поверхнею структур. (Статистичних даних в комплекті)
13:41
Практичний підхід до на місці оцінки з обробленою поверхнею структур. (Статистичних даних в комплекті)


Практичний підхід до на місці оцінки з обробленою поверхнею структур. (Статистичних даних в комплекті)


Ця стаття описує результат оцінки на місцях здійснюється з'ясувати ефективність гідрофобним і консолідації обробки, що застосовуються до поверхонь з трьох історичних будівель і пам'ятників у Великобританії. Обробки поверхні були 7-18 років на момент тестування. Польові випробування проводилися з використанням простих, але практичні набір додаткових і повністю неруйнуючих методів випробувань. Методи, процедури і критерії, які використовуються для оцінки продуктивності обробки поверхонь використані були розроблені на основі лабораторії ЄС спонсором і програми полігону здійснюється на камені представляють ті, які використовуються в будівництві пам'ятників по всій Європі. Цей підхід був показаний, щоб надавати корисну, завчасне попередження власникам історичні або сучасні споруди, які дозволять їм прийняти обгрунтоване рішення щодо того, коли для лікування погіршився поверхні або необхідність повторного лікування вже лікувати, але згодом вивітрювання поверхні . Отримані результати показують, що обробки, що застосовуються на деяких з протестованих структур погіршилися настільки, що тепер настав час, щоб розглянути питання про повторне зверненні. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: з обробленою поверхнею структур; Історичні споруди; поля оцінки; Електричний опір, водопоглинання, коефіцієнт відбиття поверхні

1. Введення

Це добре відомий факт, що будівлі, мости, акведуки, пам'ятники, статуї, різьблені фасади і інші структури, які становлять культурну спадщину Європи можуть бути різного ступеня косметичні пошкодження в результаті комбінованого впливу природного вивітрювання і осадження промислових забруднювачів. За іронією долі, забруднення продуктів промислового зростання, що є ознакою процвітання в промислово розвинених країнах. Деякі з структур, часто стають пошкодженому до такого ступеня, що є втрата сил і небезпека для суспільства. Загальна проблема вивітрювання була визнана протягом багатьох років. Наприклад, створення будівельної техніки вперше опублікований `Вивітрювання природного каменю будівництво" в 1931 році яка була перевидана в 1972 р. [1].

Застосування обробки поверхні стали визнаний одним із самих практичних методів збереження історичних будівель. Різні види захисних процедур були розроблені протягом року коливається від натуральних матеріалів, таких як вапно змиває з полімерними покриттями. Спадок організацій, відповідальних за підтримку структури воліють перших, але вони мають недолік забарвлення (відбілювання) поверхня каменю, і вимагають, щоб бути повторно з регулярними інтервалами. Багато видів складних полімерів і захисних покриттів в даний час широко використовується в багатьох країнах для боротьби з проблемою деградації кам'яної кладки за рахунок природного вивітрювання або для запобігання передчасної корозії сталевої арматури в автодорожніх мостів бетон. Більшість з них перевагу, не змінюючи вихідний колір поверхні. Однак, ці нові матеріали лікування мають кінцеві життя і, отже, потрібно оновлювати приблизно через 15 років головним чином завдяки руйнуванню під впливом наслідків ультрафіолетового випромінювання [2,3].

Там був великий інтерес до розробки методів для оцінки продуктивності обробки поверхні, які можуть дозволити власники конструкцій з метою оцінити, коли лікування застосовується належним чином, або коли виникає необхідність повторного лікування вже лікувати, але згодом вивітрювання поверхні. Наприклад, Уайтинг і співавт. [4] досліджували методи оцінки ефективності проникаюче герметики як частина програми SHRP. Національне бюро стандартів [5], спадщина інститутів і Європейської комісії [6,7] є всі спонсором дослідження з методами оцінки ефективності покриттів на пористих будівельних матеріалів в останні роки. Інші приклади включають ЄС програм з `впливу забруднення повітря на перерахованих будівель (1986-1990), КРОК програми` Захист і збереження європейської культурної спадщини "(1989-1992), ЄС екологічної програми на` Охорона навколишнього середовища та збереження культурної Програма Європи "(1991-1994). Подальші дослідження були також проведені на ефективність обробки поверхні на різних історичних будівель в Англії [8], та інших європейських країн [9,10].

Літератури на цю тему розкривають безліч попередніх досліджень і опублікованих робіт зосереджені в основному на лабораторних і руйнівних методів сайту [10-14]. Кілька стандартні рекомендації існують для неруйнівного сайт оцінку з обробленою поверхнею структури. Тим не менш, значне число з них, в тому числі і запропоновані RILEM [15], засновані на використанні одного тестового методу, який може забезпечити тільки частковою, а іноді і неоднозначну картину стану оброблюваної поверхні.

Використання простих, але практичні набір повністю неруйнівного і додаткових тестів, який долає ці недоліки, були запропоновані наступні результаті попереднього дослідження, проведеного на різних типів кам'яних і бетонних сумішей авторами [6,16 ]. Набір тестів включає вміст вологи, поверхня (світяться) відбиття, поглинання води і електричного опору. Він також запропонував, щоб, коли це можливо, сердечники повинні бути прийняті, так що більш складних лабораторних тестів, таких як загальна пористість, пор за розмірами та електронної мікроскопії може бути здійснена.

Метою даного дослідження була перевірка доцільності запропонованих методів у польових умовах. Оцінка стану поверхні кам'яних споруд, які раніше отримували гідрофобні та / або консолідації сполук представлена.

2. Тестування програми / плану

У місцях, важче працювати, щоб стандартних умовах через вплив погоди, проблеми доступу до пробних площ і змін до кам'яних поверхонь. Отже, значення багатьох досліджень був зіпсований, і це рідко вдається порівняти результати з різних джерел. Для того, щоб справитися з цими ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 198 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]