Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Приповерхневі вологи градієнтів і на місці тести проникнення.
13:32
Приповерхневі вологи градієнтів і на місці тести проникнення.


Приповерхневі вологи градієнтів і на місці тести проникнення.


Обидва міцності бетону і результати випробувань на проникнення, знаходяться під впливом ступеня насичення капілярні пори в бетоні. У лабораторії, вологи розподілу досліджуваного зразка можуть бути стандартизовані сушки в печі, проте, це неможливо для випробувань, проведених на місці. Таким чином, дослідження було проведено для контролю розподілу вологи в найближчому бетонної поверхні протягом тривалого періоду, і вивчення його впливу на на місці повітропроникність і результати сорбційна тест. Результати показали, що волога розподілу в найближчому бетонної поверхні в межах 10 мм піддаються особи дуже сприйнятливі до змін умов експлуатації. Однак, коли внутрішня відносна вологість приповерхневого шару бетону складає менше 80%, результати тестів на місці проникнення можуть бути використані для ідентифікації зміни якості бетону. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: Повітропроникність; Волога градієнти, у поверхні бетону; Відносна вологість; сорбційна; температурних градієнтів

1. Введення

Погіршення залізобетону звичайно включає в себе рух агресивних газів і / або рідини з навколишнього середовища в бетон через біля бетонної поверхні (рис. 1), а потім фізичного та / або хімічних дій у його внутрішню структуру. Біля бетонної поверхні дуже неоднорідний за своєю природою, через відносного руху цементного каменю і агрегатів під час ущільнення бетонної та кровотечі із суміші води під час ранньої стадії гідратації цементу. Як наслідок, існує градієнт пористості в найближчому бетонної поверхні, як показано на рис. 1.

[Рисунок 1 Ілюстрація опущені]

Перевезення різних агресивних речовин в бетону залежить від якості біля бетонної поверхні, а також від його характеристик проникнення. Таким чином, здатність до кількісного проникнення характеристики біля бетонної поверхні має першорядне значення. Різні властивості проникнення, які регулюють перевезення агресивних речовин в бетоні (рис. 2) сорбційна (показник поглинання характеристики бетону), проникності (показник легкості, з якою речовини перевозяться через тиск диференціала) і дифузії (міра перенесення мас при градієнта концентрації). Ці властивості можуть бути обчислені або в лабораторії, та / або на сайті, використовуючи поверхневого монтажу проникнення випробування. Лабораторні дослідження мають ту перевагу, що розподіл вологи та температури під час тестування можна управляти [1]. Таким чином, отримані результати не залежать від зміни вологості зразка. Однак, ні температури, ні вологи розподіл конкретних можна керувати на місцях для тестування проникнення властивостями. Отже, існують градієнти вологості в найближчому бетонної поверхні (рис. 2), які залежать від експозиції історії бетону. Як наслідок, як правило, вважається, що якість бетону оцінюється в місці проникнення тестів не є надійним. Якщо в місці проникнення тести повинні бути використані з упевненістю, то наслідки розподілу вологи в бетоні на проникнення властивості повинні бути краще зрозумілі.

[Рисунок 2 Ілюстрація опущені]

У цьому документі викладається ряд розширених тест, контроль вологості розподілу різних бетонів впливу навколишнього середовища. Розподіл вологості кожного конкретного зразка оцінювали періодично використанням відносних вимірювань вологості. Повітропроникність і сорбційна країн ближнього бетонної поверхні вимірювалися поряд з вимірюванням відносної вологості. Система Autoclam проникнення [2] був використаний для оцінки як повітропроникність і сорбційна з бетону і охолоджене дзеркало точки роси зонда [3] був використаний для вимірювання внутрішніх RH в найближчому бетонної поверхні.

2. Експериментальна програма

2.1. Експериментальні змінні

Дослідження проводилися з використанням трьох сортів бетону. Вони були виготовлені з водо-цементного відношення 0,45, 0,55 і 0,65 і суміш частка 1:1.65:3 між цементу, піску і крупного заповнювача. Випробувальних зразків, які були блоків розміром 450 х 200 х 500 мм, піддавалися же погодних умовах з однією особою повністю відкриті до погоди і протилежної грані будучи частково захищених від близькості будівлі близько 1,5 метрів. Повністю викрив боці кожного зразка перед захід-північно-захід (у напрямку переважаючого вітру на тест місця розташування) в міському середовищі (Белфаст, N Ірландія). Клімат регіону в цілому був досить м'яким і вологим.

2.2. Матеріали, використовувані

Бетон був виготовлений зі звичайними портландцементу відповідає BS 12 [4], клас М піску [5] і 10 мм Максимальний розмір базальтових великого заповнювача. Сушені агрегати були використані для виробництва бетону і визначило урахуванням їх водопоглинання було зроблено, щоб загальний об'єм води, що використовується в суміші. Змішування бетону здійснюється відповідно до BS 1881: Part 125 [6].

2.3. Підготовка зразка

Три блоки розміром 450 х 200 х 500 мм були виготовлені для трьох вода - цемент відносин. Три thermisters для моніторингу розподілу температури в найближчому бетонної поверхні були прикріплені до диска плексигласу на 5 -, ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 165 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]