Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Про вплив нестаціонарних деформацій на поведінку патч-відремонтований залізобетонний коротких стовпців.
13:17
Про вплив нестаціонарних деформацій на поведінку патч-відремонтований залізобетонний коротких стовпців.


Про вплив нестаціонарних деформацій на поведінку патч-відремонтований залізобетонний коротких стовпців.


 Абстрактний

У цьому документі представлені результати експериментального дослідження впливу нестаціонарних деформацій (наприклад, усадка і повзучість) конкретних ремонтних матеріалів на здатності патч ремонт внести свій внесок в структурну функцію залізобетонних коротких стовпців. До ремонту, процідити вимірювання були взяті із завантажених колон з попередньо порожнини, порожнини глибин коливалася між колонами. Один полімерних і один полімер-модифікованих бетонів ремонтного матеріалу були використані для ремонту, всі ремонтні роботи виконуються при нульовій навантаженні. Після ремонту, розподілу штам вимірюється від колони піддавалися осьовим навантаженням служби і від аналогічних стовпців спостерігається при нульовій навантаженні. Результати випробувань показують, що в короткостроковій перспективі, як матеріали ремонт допомогти відремонтувати колонку нести навантаження, але в довгостроковій перспективі внесок полімер-модифікованого матеріалу значно знижується в той час як полімерний матеріал стійкий характер. Він зазначив, що скорочення ремонтний матеріал може викликати вигин у відремонтовані колонки, і що цей вигин збільшується з накладними глибина порожнини ремонту. У відремонтованих зони, гнучка розподілу деформацій були лінійними яка передбачає, що звичайні методи структурного аналізу є придатними для таких членів.

Ключові слова: залізобетонні, Стовпці, патч ремонт; повзучість; Усадка

1. Введення

Різні публікації, які стосуються проектування та будівництва патч ремонт рекомендуємо вибір властивостей матеріалу має відбуватися після того, відмінною чи функція патч ремонт косметичний або структурної. Різні дослідження зупинився на Чи патч ремонт може зіграти конструктивну роль. Деякі дослідження [1] спробували показати, що зміцнює дію патча ремонту якщо це відноситься до напруженості області бетонних балок, а в інших дослідженнях [2-4] ставлять під сумнів це, демонструючи, що вплив розтягуючих підкріплення не зменшує міцність балок істотно. Тим не менш, це, здається, загальна думка, що патч ремонт може внести істотний внесок в опір зовнішніх навантажень в зоні стиску пучків [5,6], а в колонках [7,8]. Різні експериментальні дослідження [9,10], на яких виміряні властивості типових конкретних ремонтних матеріалів показали, що значний час залежить від деформації ремонтний матеріал може виникнути по відношенню до бетонну основу. Отже, це було підкреслено в [6], що логічні Очікується, що навантаження несуть ремонтний матеріал патч стиснутий буде поступово сарай бетонну основу, хоча емпіричні дослідження, засновані на відремонтовані елементи конструкції, здається, дуже мало. У цьому контексті даного дослідження спрямовані на вимірювання впливу усадки і повзучості двох матеріалів патч ремонт на моделях відремонтовано залізобетонних коротких стовпців.

2. Експериментальна програма

Серія з чотирнадцяти залізобетонні колони були кинуті використанням полістиролу блоків для формування порожнин різної глибини, що отримав згодом матеріалом для відновлення. Рис. 1 показані структурні деталі колон вивчені і конфігурації патч ремонту. Плану експерименту слід показано в таблиці 1, в якому скорочень ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 162 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]